След като всичко е незаконно...

  • 921
  • 8
в България, Вие спазвате ли законите?
Кое ви стимулира да спазвате законите на РБ? След като навсякъде и всеки ги нарушава. Вие от кои сте? Всеки ден ме карат насила да ги нарушавам, и ако не спазваш "правилата на играта", т.е. да престъпиш Законите, трябва да плащаш много пари. Вярвате ли, че има нещо истинско в днешния живот? Според мен всичко е въздух под налягане. Всеки те лъже и ти лъжеш.  Sunglasses
Виж целия пост
# 1
     Всички във форума спазваме законите. Няма между нас корумпирани,всички сме изрядни платци,никой не укрива данъци,никой не работи в "сивия"сектор...Що за въпроси задаваш тук? Търси си отговор някъде другаде,ние не сме от "тези"... Laughing

     И за да потвърдя горните си думи,ще кажа,че никой не може да ме накара да лъжа,ако аз не искам това.
Виж целия пост
# 2
никой не може за ме накара да наруша закон, да пристъпя правило, да отстъпя от принципите си. Това е .
Виж целия пост
# 3
Тук ще завали морал. Закон и ред. Иситината е, че всички го правим, осъзнаваме го и пак го правим - с цел, без цел, нарочно или неволно, под натиск или доброволно. Така стоят нещата. Законите ни ли са криви, органите (те са криви със сигурност), които съблюдават за тяхното спазване ли... не знам.
Виж целия пост
# 4
  То и возенето в гр.транспорт без билетче или карта е нарушаване на закона, както и това да се кара с 60км. в час, при ограничение 40км. или че музиката е по-силна след 22.00ч. и в този смисъл повечето хора са нарушители на законите в нашата мила родина.
Както казва Прекрасната свинарка-понякога го правим неволно.
А по конституция имаме страхотни закони-направо мечта. Ако се прилагаха така, както са описани / за всички обаче/,трудно щеше да ни стигне някой. Ама не!
Виж целия пост
# 5
Карам бързо, като ме спрат ченгета им давам някой лев, данъците ги плащам от дъжд на вятър, но иначе си спазвам закона.
Виж целия пост
# 6
                     Аз понякога нарушавам законите или поне ги заобикалям. НО. Само когато съм принудена да го правя. И да, има случаи, когато си принуден да го направиш - просто няма друг начин. За щастие ми се налага изключително рядко. Иначе много държа на правилата, те ми помагат да живея свободно и спокойно.
Виж целия пост
# 7
Закона за движението по пътищата - най-нарушавания закон...  bowuu
Виж целия пост
# 8
Карам бързо, като ме спрат ченгета им давам някой лев, данъците ги плащам от дъжд на вятър, но иначе си спазвам закона.

   Ей сега те изядоха с парцалите.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия