Епилатор

  • 687
  • 11

Какво ви е мнението за този епилатор.
Искам да си купя някакъв до 60-70лв и този ми се вижда най-доброто предложение.
Но наистина ли е така?
Виж целия пост
# 1
 Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Съветвам те да оставиш колебанията на страни спрямо тази епилатор и да си го ВЗЕМЕШ!!!Аз епилатор също на Филипс и съм изключително доволна.Преди това съм се епилирала и с Браун,но лично но мен сестемата с дискове на Филипс повече ми допада,а пък и става по-бързо.Е решението все пак си е твое това обче е моето мнение Laughing LaughingПоздрави Hug
Виж целия пост
# 2
Има много подобни теми,аз имам същия много боли  Sad
Виж целия пост
# 3
Има достатъчно теми за епилатори.
Ползвай търсачката.
Виж целия пост
# 4
Имам абсолютно същия и съм страшно доволна,купих го за 49 лв. 7 години бях с Браун,но от дисковете съм по-доволна  Wink
Виж целия пост
# 5
АЗ НАСКОРО СИ КУПИХ бРАУН ЗА 59 ЛЕВА И СЪМ ДОВОЛНА!
Виж целия пост
# 6
Доволна съм от Филипс.  Peace
Виж целия пост
# 7
В сравнение с Браун са в пъти по-добри Simple Smile
Препоръчвам го този
Виж целия пост
# 8
Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Съветвам те да оставиш колебанията на страни спрямо тази епилатор и да си го ВЗЕМЕШ!!!Аз епилатор също на Филипс и съм изключително доволна.Преди това съм се епилирала и с Браун,но лично но мен сестемата с дискове на Филипс повече ми допада,а пък и става по-бързо.Е решението все пак си е твое това обче е моето мнение Laughing LaughingПоздрави Hug
Wink
Виж целия пост
# 9
Някой ползва ли този епилатор: filips 6517
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=09037452&c … 69&shop_id=18
Дали си струва парите?Моят беше Браун,но се  развали и съм тръгнала да купувам нов.Насочих се към този ,но искам и вашите отзиви!
Виж целия пост
# 10
Аз си купих"ROWENTA" с пинсети преди две седмици за 100лв. и съм много доволна.Преди това имах на"BROWN" също с пинсети купих го преди 10г за 60лв. и от него бх доволна.
Виж целия пост
# 11
ще следя темата, по-нататък и аз ще купувам Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия