Kaкъв подарък за второкласник?

  • 2 567
  • 7
Искам да направя подарък на едно момченце второкласник, нещо за училище. Моля дайте идеи..
Виж целия пост
# 1
Раница, несесер, атлас, глобус, енциклопедия, футболна/баскетболна/волейболна топка, будилник...
Виж целия пост
# 2
Скоро ми се наложи да правя такъв подарък и се спрях на енциклопедия, отговаряща на възрастта му. За щастие улучих, оказа се че детето точно такъв подарък няма и започна да я разглежда с интерес
Виж целия пост
# 3
ако искаш децата да те обожават ,а на родителите да им иде да те убият-подари зайче или костенурка Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Тази енциклопедия купих миналата седмица на сина ми и той е очарован от нея. Мисля че един такъв подарък би зарадвам всяко момче
Виж целия пост
# 5
Нещо свързано с празника, за училище - несесер, глобус, енциклопедия ..........
Виж целия пост
# 6
Ние скоро бяхме на РД. на второкласник - купихме каска за скейтборд. Много се кефи детето. Ако и вашият рожденник кара скейтборд , а и за колело става пробвай с нещо такова.  Peace
Виж целия пост
# 7
Амиии... несесер,готина книга или енциклопедия,поставка за бележки,подложка за бюро,настолна лампа(с детски мотив),спортен сак за екипа по физическо,от тези комплекти тип мини лаборатория,подложка за мишка или мишка с детски мотив можеж да добавиш мини карта на света или табло с азбуката към вече готовия подарък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия