Олекотена завивка - с какъв пълнеж?

  • 2 198
  • 4
Привет!

Скъпи участници във форума, моля ви, ако сте наясно с характеристиките и разликите между различните видове олекотени завивки и пълнежа им, за пояснения.

Съвсем се загубих в офертите на магазини и производители - екопух, силиконова вата, полиестер ...

Коя е най-доброто и защо? Помогнете  Simple Smile
 
Виж целия пост
# 1
И трите варианта, които си изброила са добри. Гледай само да не е естествен пух, преди да си сигурна, че не сте алергични към пух и пера.
Виж целия пост
# 2
Благодаря!

Точно страха от алергия е причината да търся завивка с изкуствен пълнеж. За сина ми е, а той е "чувствителен", още е рано да го определят като "алергичен".

Но не мога да разбера разликата, за да се ориентирам какво да търся Grinning
Виж целия пост
# 3
По принцип силиконовата вата е най - добрият вариант. Но бих те посъветвала да обърнеш внимание на марката. Качествената полиестерна вата също е добър избор, а е и по - евтина. С екопуха трябва да се внимава. Това наименование е много обобщаващо и може да се съдържат много неща. Пак въпрос на производител и марка. Гледай да е произведено в Европейския съюз, за да отговаря на определени норми.
Виж целия пост
# 4
Привет!

Скъпи участници във форума, моля ви, ако сте наясно с характеристиките и разликите между различните видове олекотени завивки и пълнежа им, за пояснения.

Съвсем се загубих в офертите на магазини и производители - екопух, силиконова вата, полиестер ...

Коя е най-доброто и защо? Помогнете  Simple Smile
 
здравей
незнам какво да те посъветвам , но всеки производител казва на едно и също нещо по различен начин , имам предвид че на силикона който се използва за възглавници се правят и завивки от него много се дразня на колеги които казват че е екопух ще направя пак справка но доколкото съм наясно си е изкуствен материал . за повече информация пиши ми на лични
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия