Plasma vs. LCD?

  • 6 347
  • 62
Кой е по-добрият избор и защо? Кои марки препоръчвате? Почти нищо не разбирам от техника, затова моля за обикновенички сравнения.  Blush
Виж целия пост
# 1
запис и аз, че скъпия напира пак да сменим ТВ-то.. маниак
той май знае какво иска, нооо и аз да съм наясно
Виж целия пост
# 2


Четох в 24 часа преди два месеца статия на 2 страници най-подробно
обясняваха кои телевизори са за предпочитане.
Аз съм скарана с техниката и нищо не разбирам.Изчетох статията и
разбрах,че за предпочитане е LSD - опасността за  нарушаване на кристалите
е по-малка.
Ева,по-добре да си говориш с техник - той ще ти обясни.
Виж целия пост
# 3
LSD (и аз не съм разбирач, но като си избирах нов монитор събрах повече положителни мнения именно за него).
Виж целия пост
# 4
Аз четох, че до 32 инча - лсд, над 32 - плазма. Инаше подробно обяснение, но вече не си го спомням Rolling Eyes Ние имаме лсд - ми не е по-хубав от старото обикновено црт, сори Confused
Виж целия пост
# 5
Ние имаме лсд - ми не е по-хубав от старото обикновено црт, сори Confused

И аз съм на това мнение. Всички смятат, че не съм добре. Confused
Виж целия пост
# 6
Ние имаме лсд - ми не е по-хубав от старото обикновено црт, сори Confused

И аз съм на това мнение. Всички смятат, че не съм добре. Confused
Верно ли това,аз такъв мерак имам Confused
Виж целия пост
# 7
За телевизор избрахме плазма, за монитор- ЛСД. Мисля, че това е правилният избор.

Виж целия пост
# 8
Ако нямате HDTV сигнал,картината е разпъната.  Sick
Виж целия пост
# 9
Точно в момента сме на вълна телевизор.....искаме да вземем за трапезарията. Според мъжът ми да купуваме от старите е все едно да вземем видео, след малко време няма да ги имало....Аз не мисля точно така, но......

Спряхме се на LCD, 19 инча, понеже 17 ми се струват малко, хич не ми се иска да се взирам..... Rolling Eyes

Само за марката се чудим.........той иска филипс, аз грундиг - понеже са по евтини..... Laughing

pavletutka  - ако е с кабелна, при LCD-то ще има ли проблем.......
Виж целия пост
# 10
То зависи от сигнала, не от кабела. LCD, щото LSD е нещо друго.
За протокола - и аз мисля, че е по-добре с кинескоп, 100 херцово ТВ; като се доусъвършенсват новите технологии, може и плазма или LCD Peace
Виж целия пост
# 11
Редактирах.....Зле съм си с техниката и това е..... Blush
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви за мненията, момичета!
Тук няма смисъл да купуваме с кинескоп, защото другите са доста евтини и добри. Колебанието между плазма и LCD си остава, мъжът ми държи на второто, защото бил чел, че плазмите са по-трошливи и имали някакво определено време живот.. Не запомних много -много какво ми говори.  Blush

Haha, LSD (Lucy in the Sky with Diamonds) e drugo, da.  Joy
Виж целия пост
# 13
Тук няма смисъл да купуваме с кинескоп, защото другите са доста евтини и добри.
Е, то и тука нали са същите...Това не ми пречи да харесвам повече картината на црт - телевизорите. А какъв ви е сигналът? Ако е хай дефинишън в 16:9 формат, може и да гледаш нещо читаво. Аз гледам картинки на точки и Ани Салич четвъртита Confused
Виж целия пост
# 14
belinda - ти ме озадачи.......... newsm78  За какви точки става дума....?

В новия апартамент, най вероятно ще сме с Евроком, кабелна.......как да разбера какъв е сигнала, за да знам какво да купувам....не искам да гледам точки и особено Ани Салич четвъртита.....харесвам я....... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия