Смешни или интересни надписи върху тениски.

  • 19 256
  • 73
Идеята за тази тема беше подхвърлена в темата за преводите, хареса ми и понеже се сещам за няколко смешни надписа...

"IN DAD WE TRUST" - аналогия с "In God We Trust",
"I PUT KETCHUP IN THE KETCHUP" - "Слагам кетчуп дори на кетчупа",
и едно семейство с футболни фланелки, на мястото на имената на които пишеше "DAD" , "MAM" и "BROTHER"- това нямам да го коментирам ,мисля че е ясно Laughing
Би било добре, да се добавят коментари, понеже не всички пишещи (четящи) тук знаят английски Heart Eyes

Сега сте вие!
Виж целия пост
# 1
“Ако четете това, значи Елена е паднала от мотора”. Яхнал мотор и с тоя надпис на гърба на коженото си яке Сергей Станишев ознаменува първия си ден като премиер.
Виж целия пост
# 2
Two beer or not two beer  ... вероятно на  Shakesbeer
Виж целия пост
# 3
Имам доста любими, но фаворитите ме са два:
1. I'm usually tall and blonde but today is my day off! - Обикновено съм висока и руса, но днес ми е почивният ден!
2. На тениска с дълбоко деколте (и по-възможност върху хубав и едър бюст): Mind the Gap! - по аналогия с безумният метален глас от Лондонското метро. Това трудно се превежда  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
“Ако четет … 8;а”. Яхнал мотор и с тоя надпис на гърба на коженото си яке Сергей Станишев ознаменува първия си ден като премиер.

 Joy Joy Joy отдавна не се бях смяла така от сърце!

Виж целия пост
# 5
Купих на малкия блуза с надпис MILK BUILT THIS BODY  smile3521
Виж целия пост
# 6
ГолямЪ коремЪ, биренЪ е
Виж целия пост
# 7
Аз съм дебела, ти си тъпа, аз ще
отслабна, ти какво ще правиш.
Виж целия пост
# 8
2 cute for time out
I do all my own stunts
И двата надписа са на детски тениски.
Виж целия пост
# 9


Виж целия пост
# 10
HIV сподели с приятели...

Виж целия пост
# 11
Онзи ден си купих тениска с надпис:
665
I LIVE NEXT TO THE DEVIL
Виж целия пост
# 12
I am your dad, I am not an ATM

Need money for alcohol research
Виж целия пост
# 13
“Ако четете това, значи Елена е паднала от мотора”. Яхнал мотор и с тоя надпис на гърба на коженото си яке Сергей Станишев ознаменува първия си ден като премиер.
Точно това щях да напиша и аз.Абсолютен хит е! Grinning
Виж целия пост
# 14
На дечицата съм поръчала фланелки с надпис Teenproblem.net готино ще е някакви лапенца с фланелки на тийнпроблем  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия