www.babyundkinderkleidung.de - с доставка само 2.95 Евро до БГ!!!

  • 6 886
  • 60
Открих супер сайт - доставят до Бг само за 3 евро, имат сладки неща name it/exit и други марки за бебета и дечица!!! Не съм поръчвала още, но със сигурност скоро ще го направя. Бързах обаче да споделя! Simple Smile
В момента има супер сладки бодита по 2.46 на разпродажба...
Виж целия пост
# 1
аз пък първа да благодаряза новия сайт  bouquet
това са най-харесваните от мен марки дрешки/80% от гардероба моя и на децата/
отивам да разглеждам.ще чакам инфо след 1-та ти поръчка.
Виж целия пост
# 2
Благодарности и от мен за новия сайт!  bouquet
Има страхотни неща и цените са добри!
Ще се поръчва със сигурност. smile3508
Виж целия пост
# 3
хм, май няма доставка до БГ,поне държавата ни я няма в падащото меню  newsm78 . Дано да греша...
Виж целия пост
# 4
Още не съм поръчала, няма да е днес, бърза да събирам багаж за вилата... Но погледнах и аз във формата за поръчка. Може да се зададе EU  в падащото меню (то е само да ти изчисли доставката) и на следващата стъпка при задаване на адрес си има всички страни, вкл. България. Другата добра новина е, че има плащане с Pay Pal, което за мен си е най-сигурното и лесно плащане. Тъй че дерзайте!!!  Peace

Сега виждам, че това струва 4 % повече, но какво да се прави....
Виж целия пост
# 5
аз защо не го виждам това падащо меню newsm78
къде да гледам?Но им писах направо и питах...
Виж целия пост
# 6
Става, както го е описала Алекс Шу, даже позволява и да си приспаднеш ДДС-то
като сложиш чавка на това - Ich bin vorsteuerabzugsberechtigt
Ihre MWST Befreiungsnummmer, после в прозорчето, което ти се отваря си пишеш стойността на ДДС-то и натискаш Berechnen, та  чудя се дали да рискувам newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 7
Падащото меню се появява като тръгнеш да плащаш.
А ДДС-то според мен може и да не може да се приспада вече, според мен, нали сме в ЕС?...
Виж целия пост
# 8
Записвам се да прослушам сайта. Wink Напоследък пазаруването по интернет ми е като хоби. Embarassed

А може ли линк към евтинките бодита,че смятах да поръчвам на бебо?  bouquet
Виж целия пост
# 9
Еми рискувах, махна ми MWSt, начисли ми 4 %,  ясно ми е, че принципно не мога да си приспадна ДДС-то.
Виж целия пост
# 10
Много странно, иска номер за освобождаване от ДДС, което значи, че това е за фирми, спред мен. А пък приема каквото и да напишеш там... И приспада. После дали нещо проверяват и как?!?! Пиши като получиш!
kloie Не мога да дам линк, но иди на NAME IT / EXIT KOLLEKTION BIS 65% RABATT в лявата колонка, от там си избираш възраст и пол и гледаш. Бодита аз видях за момиче, за момченца видях тениски евтини и хубави...
Виж целия пост
# 11
Много странно, иска номер за освобождаване от ДДС, което значи, че това е за фирми, спред мен. А пък приема каквото и да напишеш там... И приспада. После дали нещо проверяват и как?!?! Пиши като получиш!

Дано да ги получа, наистина искаше номер, но пък нямаше къде да се напише, евентуално в полето за съобщения.
Ако не ще събирам опит с рекламации до ПейПал Laughing
Виж целия пост
# 12
Става, както го е описала Алекс Шу, даже позволява и да си приспаднеш ДДС-то
като сложиш чавка на това - Ich bin vorsteuerabzugsberechtigt
Ihre MWST Befreiungsnummmer, после в прозорчето, което ти се отваря си пишеш стойността на ДДС-то и натискаш Berechnen, та  чудя се дали да рискувам newsm78 newsm78

Това е само zа търговци, които препродават стоката и не плаЩат ДДС върху купените стоки, а върху продадените. И Ще ти трябва Номер.
Виж целия пост
# 13
Айде и аз рискувах и направих поръчка  Crazy
А тези 4% не са ли всъщност такса за плащане чрез PayPal?
Абе много съм зле с немския, с помощта на Чичко Гугъл успях да хвана тук таме нещо, май коректно си направих поръчката, защото си ме чарджиха надлежно, получих и имейл, само някой ако може да ме светне как ще си получа поръчката и кога...  Embarassed
Виж целия пост
# 14
ето отговора за транспортните:
Ja wir schicken auch nach Bulgarien.

Aber ist das gewicht Höher als 500 gr dan sind die versandkosten  6,50 pro bestellung.

Past es in eine enveloppe dan ist is ?2,95 pro bestellung.

Bei einem bestellung bekommen Sie eine Seperate Email von mir mit den richtige versandkosten.

 

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия