Помощ мами от Варна - Какво правим с неприетите деца в градина :(

  • 909
  • 3
Тези които са приети са ясни ама тия по район дето не ни приемат. Ходих в общината и те ми казаха на  6 г. предучилищна  #2gunfire
Направо си е гавра. Детето до сега на ясла ходи а сега да седи в къщи а пари кой ще ни дава  Mr. Green
Моля помогнете дайте идея как да се справя не намерих тема  затова отворих нова
Виж целия пост
# 1
виждам че си бременна...защо се натискаш за градина, все пак ще си в майчинство след 7-8 месеца. така де пиша ти го като някакво решение за теб...не ч е е решение в дългосрочен аспект.
Виж целия пост
# 2
Първо това значи че до като родя не мога да работя защото трябва да си гледам детето в къщи
А социалното развитие на детето не желая да се спира от яслата научи толкова неща които в къщи няма кой да го научи
Виждам че и ти си с две деца моя син като растеше също бях с две деца по стечение на обстоятелствата и повярвай ми беше ми ужасно трудно а сега разликата ще е и по малка и не мисля че ще успея да се справя
Да не говорим че дай боже всичко да е наред с бебето на около година и три четири месеца също ще тръгне на ясла какво правим с баткото тогава пак чакаме ....
Всичко е абсурдно
Виж целия пост
# 3
Мисля, че си отворила тема в неправилния подфорум. Може да погледнеш тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245681.0
Успех и дано намерите решение на "проблема"!  Peace  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия