Акушерките в родилното ни чакат-скоро СЕПТЕМВРИйчетата ще проплачат!

  • 13 094
  • 296
Заглавието е от Флучия!


СЕПТЕМВРИ 2008
За сега 47  stork-girl малки принцеси и  50 stork-boy малки принцове
и 38 срамежливеца



ВЕЧЕ РОДЕНИТЕ НИ БЕБЕТА



03.08

бебе ГЕОРГИ на мама Purple - 2980 гр., 51,5 см (термин 06.09.) първо дете, нормално раждане





07.08

бебе ДАНИЕЛ на мама dayana78 - 2650 гр., 47 см (термин 17.09.) първо дете, нормално раждане





10.08

бебе ГЕОРГИ на мама МаринаМарина - 3300 гр. , 49 см   (термин 05.09.) първо дете, нормално раждане



12.08

бебе МИХАЕЛА на мама Cwe - (термин 05.09) първо дете



17.08

бебе КРУМ на мама piaf - 2700 гр, 47 см (термин 03.09) първо дете, нормално раждане


18.08

бебе НОНА на мама Cydonia - 3310 гр., 50см. (термин 04.09) първо дете, нормално раждане





19.08

бебе ВИКТОРИЯ на мама Viki_86 - 2500 гр., 49 см. (термин 10.09) първо дете, секцио




20.08

бебе РЕНЕТА  на мама Емичкаа - 3200 гр, 50 см  (термин 11.09) първо дете, нормално раждане




21.08

бебе ТЕОДОР на мама little_sweet_didka  - 3100 гр. и 50 см  (термин 10.09) първо дете, нормално раждане


бебе ЛЮБОМИР на мама Асенце - 4220гр , 53см  (термин 23.08) второ дете, секцио


бебе НИКОЛА на мама Юник - 52 см., 3900 гр.  (термин 05.09) първо дете, секцио



бебе ЕВА на мама Софи1914 - 53 см., 3700 гр.  (термин 03.09) първо дете, нормално раждане



24.08

бебе ДИМИТЪР на мама Ради78 - 52 см., 3600 гр.  (термин 11.09) първо дете, нормално раждане


бебе КАЛОЯН на мама Neni78 - 3060 гр, 52 см  (термин 06.09) първо дете, секцио



25.08

бебе ЯНА на мама danip - 3300 гр, 50 см  (термин 01.09) първо дете, нормално раждане

бебе БОРИС на мама mi6lence -3200 гр, 50cm (термин 15.09) първо дете, нормално раждане



26.08

бебе ТАМАРА на мама Муциту - 3900 гр, 53 см  (термин 04.09) първо дете, нормално раждане
бебе МАРТИН на мама sunnshine - 3750 гр, 51 см  (термин 09.09) първо дете, секцио



28.08

бебе ЙОСИФ на мама Мириям - 4300 гр., 55см. (термин 13.09) трето дете, секцио
бебе ИВА на мама MY NAME - 3000 гр., 48 см. (термин 06.09) първо дете, секцио
бебе EMA на мама Stryper - 3450 гр., 50 см. (термин 11.09) трето дете, секцио
бебе МАРИАН на мама Рени Димитрова - 2950 гр., 49 см. (термин 25.09) трето дете, нормално раждане
бебе НИЯ на мама Tusha - 4020 гр., 49 см. (термин 06.09) второ дете, секцио



29.08

бебе АНА МАРИ на мама ~Деси~ - 3780 гр., 52 см. (термин 01.09) второ дете, нормално раждане
бебе БИАНКА на мама Uanda - 3200 гр., 50 см. (термин 13.09) второ дете, секцио
бебе АДЕЛИНА на мама mari p - 3450 гр., 50 см. (термин 6.09) nърво дете, секцио



30.08

бебе РАДОСЛАВ на мама Bremelinka - 2700 гр., 487см(термин 29.09) първо дете


01.09

бебе ЙОАНА на мама Vilistar - 2550 гр., 48 см. (термин 06.09) второ дете, секцио
бебе БОРИС на мама Ане - 3950 гр., 54 см. (термин 03.09) второ дете, нормално раждане



02.09

бебе ВИКТОРИЯ на мама Велислава - 3500гр., 52 см. (темин 12.09) второ дете, нормално раждане
бебе ВАЛЕНТИН на мама Lucicity - 2900 гр., 52 см. (термин 05.09) първо дете, нормално раждане


05.09

бебе КРИСТИЯН на мама Singing girl - 3450 гр., 50 см (термин 10.09) първо дете, секцио
бебе АДРИАН на мама Bizu - 3200 гр., 51 см (термин 10.09) първо дете, секцио

07.09.

бебе на мама ВАЕ - 3350 кг, ...см(термин 15.09) второ дете, нормално раждане


08.09

бебе СИМОНА на мама Мирката21 - 2900 гр., 47 см (термин 15.09) първо дете, секцио

бебе КРИСТИАНА на мама juja - 2950 гр., 49 см (термин 03.09) първо дете, нормално

Очакваме 87 първи бебета, 37 втори бебета и 9 трети бебета



   Вестите за нашите бебета и мами ще ни предават добрите орисници-вестителки
sweetkids_mama (0889208712 и 0896547450) и Асенцето (0898620258)
 

 Планово секцио за:


22.09. dididi - Общинска болница /Свищов/
23.09. ninka3103 - АГО /Габрово/
25.09. Stellla - Плевен


03.09.


preggoмама Gergana - очаква второто си дете  stork-girl
preggoмама Romoleta - очаква първото си дете
preggoмама Ралето - очаква първото си дете




04.09.



preggoмама juja - очаква първото си дете stork-girl   costumed050 Бургас - нормално


 
05.09.


preggoмама ivtoteva - очаква първото си дете
preggoмама manim - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама ston2000 - очаква второто си дете stork-boy





07.09.


preggoмама Pavllina - очаква второто си дете



08.09.


preggoмама Detelina - очаква второто си дете stork-girl



09.09.


preggoмама nelly79m - очаква първото си дете

preggoмама viv_f
preggoмама Lanvinka - очаква първото си дете stork-girl   costumed050  Тина Киркова /София/ нормално
preggoмама sisinka87 - очаква първото си дете stork-boy


10.09.



preggoмама Ellen
preggoмама pupipol - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама AniHanny - очаква първото си дете
preggoмама Дидишонче -очаква първото си дете stork-girl costumed050 Шейново /София/ нормално




 


12.09.



preggoмама galkata 00001 - очаква първото си дете



13.09.


preggoмама :Geri: - очаква първото си дете,  Германия
preggoмама gigita
preggoмама iviliv - очаква второто си дете
preggoмама Шматка - очаква първото си дете stork-boy costumed050 Майчин дом /София/ нормално





15.09.


preggoмама Sheila - очаква третото си дете  stork-boy Австралия
preggoмама petka80 - очаква първото си дете stork-girl Германия
preggoмама adicted - очаква първото си дете stork-boy   Майчин дом, нормално
preggoмама Mirkata 21 - очаква първото си дете stork-girl costumed050 Тина Киркова /София/
preggoмама red sonya - очаква първото си дете  stork-boy costumed050 Майчин дом /София/ нормално
preggoмама den4e - очаква първото си дете Майчин дом
preggoмама Вечерница - очаква третото си дете  stork-boy Германия
preggoмама ВАЕ - очаква второто   си дете stork-girl Ирландия
preggoмама jojo&vik - очаква първото си дете   stork-boy costumed050 София




16.09


preggoмама моарейн - очаква първото си дете stork-boy costumed050 МБАЛ /Велико Търново/ нормално



17.09.


preggoмама mama macka - очаква второто си дете  stork-boy
preggoмама pamilia - очаква второто си дете
preggoмама steissy - очаква второто си дете
preggoмама Bistrana - очаква второто си дете
preggoмама Григчо – очаква второто си дете stork-girl
preggoмама taia - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама nelinacheva - очаква първото си дете stork-boy costumed050 МБАЛ /Добрич/ нормално



18.09.


preggoмама  little princess - очаква първото си дете
preggoмама pezota - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама Флучия - очаква първото си дете stork-girl   costumed050 Майчин дом /София/ нормално
preggoмама Jesuse Nelly - очаква първото си дете stork-boy: costumed050 МБАЛ /Лом/ нормално



19.09.


preggoмама bora - очаква второто си дете  stork-girl costumed050 Тина Киркова /София/ нормално
preggoмама Juliko - очаква първото си дете  stork-boy costumed050 Майчин дом /Варна/ нормално



20.09.


preggoмама dannii
preggoмама Беба28 - очаква първото си дете stork-boy costumed050 Селена /Пловдив/ нормално
preggoмама  roxia_t - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама irinaradeva - очаква третото си дете stork-boy costumed050 Тина Киркова /София/
preggoмама rosy_ka - очаква първото си дете  stork-girl costumed050 Селена /Пловдив/



21.09.


preggoмама yani cat - очаква първото си дете
preggoмама Mona mom - очаква първото си дете stork-boy costumed050 Тина Киркова /София/ водно
preggoмама Bonbonche - очаква първото си дете
preggoмама tracy - очаква първото си дете   stork-girl




22.09.



preggoмама jaltur4e - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама EMPERORS - очаква второто си дете
preggoмама mari_bg
preggoмама mimoletka - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама penelopi - очаква второто си дете stork-boy



23.09.


preggoмама Lu - очаква третото си дете stork-boy
 preggoмама Sunshine3 - очаква второто си дете stork-girl
preggoмама yaroslava732 - очаква първото си дете
preggoмама  xerta- очаква второто си дете
preggoмама bubety- очаква първото си дете stork-boy  costumed050 Токуда /София/
preggoмама sladka zagadka - очаква второто си дете  stork-boy
preggoмама dr tsveti - очаква първото си дете stork-girl  costumed050 Тина Киркова /София/ нормално
preggoмама Dianchence - очаква първото си дете stork-boy  costumed050 Майчин дом /София/ нормално
preggoмама Anjelika 84 - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама Бисквитено чудовище - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама  tony74- очаква второто си дете stork-girl   costumed050 Тина Киркова /София/
preggoмама  *Принцеска*- очаква първото си дете stork-girl  costumed050 Токуда /София/



24.09.


preggoмама Janis J - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама glivo4 - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама  Mama Margo- очаква първото си дете stork-girl   Тутракан
preggoмама misha plpvdiv - очаква второто си дете stork-girl costumed050  Селена /Пловдив/


25.09.



preggoмама mi66i - очаква първото си дете
preggoмама ivka_zaka4livka - очаква първото си дете
preggoмама tintipv - очаква първото си дете
preggoмама els - очаква второто си дете
preggoмама little G - очаква второто си дете
preggoмама irinii - очаква второто си дете stork-girl costumed050 Шейново /София/
preggoмама ШоКоЛаД - очаква второто си дете  stork-boy
preggoмама Merlinkata - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама borina - очаква третото си дете stork-boy
preggoмама novi4ka - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама :PATE: - очаква второто си дете stork-girl costumed050 Окръжна болница/Варна/
preggoмама 8Eos8 - очаква първото си дете    stork-boy
preggoмама -Elena- - очаква първото си дете stork-girl
preggoмама ina_lemon  - очаква първото си дете stork-boy   costumed050 МБАЛ /Бургас/




26.09.


preggoмама ninka3103 - очаква второто си дете stork-boy  costumed050 АГО /Габрово/
preggoмама gian
preggoмама Viviani - очаква първото си дете stork-girl   costumed050 Германия



27.09.




preggoмама Aneliq - очаква първото си дете stork-boy  costumed050 МБАЛ /Бургас/ нормално
preggoмама dididi - очаква второто си дете  stork-girl    costumed050 Общинска болница /Свищов/
preggoмама de'Belladona - очаква първото си дете stork-boy
preggoмама sweetkids mama – очаква третото си дете costumed050 Майчин дом /София/ нормално
preggoмама J.U_L.Y - очаква първото си дете  stork-boy
preggoмама zajka - очаква второто си дете stork-girl
preggoмама Bonnie7777 - очаква второто си дете stork-boy
preggoмама Дuмu - очаква първото си дете stork-girl   costumed050 Майчин дом /Варна/



28.09.


preggoмама botzi- очаква второто си дете
preggo мама stefina очаква второто си дете stork-boy   costumed050 Шейново /София/ нормално
preggoмама feeer - очаква първото си дете stork-girl



29.09.


preggoмама gabka_gk - очаква второто си дете stork-boy
preggoмама kris79 - очаква второто си дете stork-boy
preggoмама emiiordanova - очаква първото си дете stork-girl



30.09



preggoмама stelllla - очаква първото си дете stork-girl  costumed050 Плевен - секцио
preggoмама chihuahua - очаква първото си дете stork-boy
 preggo мама ТиНе - очаква първото си дете  stork-boy costumed050 АГ /Стара Загора/




НАШЕТО АЛБУМЧЕ

user - September2008
pass - mamaibebe

Стъпки за качване на снимки в албумчето:
Kато влезеш в албумчето и отиваш на "Нашите бебета". Цък отгоре и влизаш в албума. Най-отдолу на страницата има едно с малки букви : add photos (добави снимки). Цъкваш и ти излиза "Upload photos", избираш от харда си снимките и цъкваш на бутона "Upload". Като се качат снимките, цъкваш на (мисля че беше) Save Changes  и това е.

ПОЛЕЗНО!


Календар на бременността по седмици

Прегледи и изследвания по време на бременността
Пренатална диагностика
Билки и бременност
Предпазване от болки в гърба и кръста по време на бременност
Размери на бебето по седмици


КЪРМЕНЕ
Ла лече лига
Лесно кърмене
Полезни теми за кърменето и захранването на бебето


РАЖДАНЕТО
Какво причинява родилните болки и как да ги направим по-поносими
Раждането в екстаз
Orgasmic Birth
Ароматерапия при раждане



newsm32ЗА БЕБЕТО newsm32
 smile3545 1stroller newsm07 Misc Baby Bottle pacifier
Списък с необходимите неща за бебето + линкове към ДаНет
Списък от Бебе маркет
Още един списък

БРЕМЕННИ И ХУБАВИ!

Косата през бременността
Можем ли да контролираме теглото си?
Бременност и хранене
Витамините през бременността

Интересни теми от форума
"Смешно" ли е раждането?
Маймунска тема
Изцепки на мъжете, относно децата...


Табличката на Sheila


Чакащи заглавия:


- от Шматка: "Иван при нас се казва всеки втори татко, дано на СЕПТЕМВРИйските бебоци раждането бъде сладко!!!"
- от Муциту: "Ние, Муца и Тамара чакаме с обич септемврийската  бебешорска надпревара"
- от Флучия: "СЕПТЕМВРИйчето в корема се обръща, иска вече мама да прегръща!"
- от Флучия: "Щъркелче, не се бави, а бързо СЕПТЕМВРИйчетата донеси!"
- от Флучия: "Рапорт даден, рапорт взет!", започва СЕПТЕМВРИйският отчет!
- oт vilistar: "СЕПТЕМВРИ вече наближава и бебета започват да се появяват"
- от Муциту: "Мама лесно се не ста`е, но септемврийката от радост си сияе"
- от Lucicity: "СЕПТЕМВРИйско слънце щом изгрее, мама с бебе ще запее!"

Виж целия пост
# 1
Йеееееееееееееееее, първа ли скочих в новата тема, а а а а ...... Хи хи, ми айде тогава добре съм дошла, благодарско за темата на Вечерница и за името на Флучия .....
Виж целия пост
# 2


Виж целия пост
# 3
Честит син Кристиян на мама Singing girl. Да бъде жив и здрав. А на мама - бързо възтановяване   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 4
Веч, мерси за новата темичка!   bouquet

Заглавието е чудесно! (Флучия- Hug)

Днес се видях за малко с една позната с малко бебче- то е на 2 месеца, но се роди в началото на осмия, така че размерите му са като на новородено.  Simple Smile Погушках го с голям кеф Blush . Зори беше с мен и беше очарована от него- постоянно го галеше по главичката и накрая се разстрои, че не го е гушкала. Искам и аз вече бебче!!!  smile3521

Мире, съчувствам ти за притесненията и искрено се надявам, че са напразни!  Praynig С миналата бременност имах само един не много добър запис на тонове, но докторката тогава предположи, че бебка спи и на следващия сеанс тоновете бяха в норма. Дано скоро се разсеят съмненията ти!  Peace

gotika80, много мило, че се отбиваш в нашата темичка. Всички мислим за твоята приятелка и й стискаме палци!  fingerscrossed

По повод роднините и познатите- мен никой не ме тормози с обаждания, слава богу.  Laughing Свекърва ми традиционно си звъни през 2-3 дни, но не ми досажда.

mari_p, добре дошла отново в темичката! Все така добре да вървят нещата с Лина!  Peace
Виж целия пост
# 5
Оф, аз пак нямах нет #2gunfire #Cussing out
Много извинявайте, че миналата тема изобщо не се грижих за нея Sad Embarassed

При мен промяна няма никаква.

Отивам да ви чета Hug
Виж целия пост
# 6
Пееща, да ви е жив и здрав Кристиян! Нека щастието не напуска домът и сърцата ви. Бързо възстановяване.
Как ли е Бизу  . Дано чуем новини и от нея скоро.
Мирка   не се притеснявай миличка, обади се на твоят доктор, всичко ще е наред.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора. 
Копвам си поста от предната тема, аз нещо днес само догонвам...
Виж целия пост
# 7
Честит син Кристиян на мама Singing girl.
Здрав и щастлив да радва мама и тате!!!
И понеже след малко изчезвам - Бизу, стискам палци всичко да е наред!
Малко ще си ида до село - на релакс, че нещо изкрейзвам вече. Няма да ме има 2-3 дни. Но ако има нещо - ще кукам, защото свърших Магнерота и док каза повече да не пия и днес цял ден почти корема ми е на камък, а гърба ме боли, сякаш не е мой. Ужасно се чувствам. Но на село ми е супер и отивам там да си чакам и да си пъшкам на воля.
Виж целия пост
# 8
Честити бебоци на всички новоизлюпили се мами!

Прочетох ви, сега по запомненото (което гаранция не е всичко) ще пиша и аз.
За досадните обаждания - абе тия хора друга работа нямат ли си?! Че и не ми звънят близките ми, ми някви дето не са ме чували и виждали от сума ти време. Накрая ще овикам някого много сериозно. Е - и майка ми оня ден ме пита дали не съм родила, ама я отсвирих бързо-бързо, че ще разбере и престана на тая тема. А и да не говорим, че аз имам още време до термин - че 10 дена ако ми звъни по един досадник само на ден...мдам...ще се вдигат телефонни скандали скоро.

Някоя беба се казваше Ема - да знаете, че ако са ни объркали пола случайно, ще си имате адашка. Мноооого ми е любимо името Simple Smile

И забравих какво още имаше да пиша...
Виж целия пост
# 9
Честит син Кристиян на мама Singing girl да и е жив и здрав и много да радва цялото семейство

Мерси за новата темичка и готиното заглавие   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 10
ЧЕСТИТ СИН НА ПЕЕЩА,МНОГО ДА ТЕ РАДВА  bouquet
Момичета страхотно ме боли гърлото и едни сополи като река ooooh!
Виждам че вече май всички ни е нервно но остана още малко Peace
Виж целия пост
# 11
Честито на мама bremelinka!!!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Игси и Светла ви желаят Радо да расте здрав, умен и красив като мама и татко Simple Smile

ама как те разкрихме, а? Joy
Виж целия пост
# 12
Честито на мама Singing girl! Heart Eyes

Веч, Флу- благодаря за темичката и заглавието!   bouquet
Шмате, като те чета- май скоро някой съвсем оправдано ще го отнесе!  hahaha Повечето ми познати ми изпращат смс-и, но и над 90% не ми знаят положението.  Wink
Тези дни съм се отдала предимно на релакс и разходки. Засега хич не бързам да раждам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Честито на Singing girl-жив и здрав да е и само радост да Ви носи.

Ходих сега в Шейново да ме тестуват за упойки-30лв. е ,но важал теста само за там.Дадох малка алергия към Нивалин.Консултирах се с анестезиолога за епидолалната и той горещо ми я препоръчва.
Мъжа ми ме накара да се отбия и при д-рката дето ще ме изражда,за да и кажа,че корема ми става на топка въпреки Магнерича дето го пия и тя ме тушира и да Ви се оплача нямам и 1см. разкритие-нищо кръгла 0.Пак ще се мъча с това разкритие май...
Виж целия пост
# 14
Мирката, надявам се, че всичко ще е наред в крайна сметка и лекарката просто се е презастраховала днес.

На Пееща - честито и да и расте здраво и умно момчето.

Бизу, с теб сме мила.  Дано всичко мине леко!

На мен не ми се обаждат познати да ме питат дали не съм родила и ми е добре така.  Не бих понесла непрестанно да ме питат, достатъчно ми е като ме срещнат по улиците.

И да споделя възмущението си.  Снощи ходих на лекар, който изражда тук, в Благоевград.  Исках да имам алтернативен вариант, в случай че ми се наложи и не можем да стигнем до София.  Е, след 1-2 мин. максимум преглед ми каза да му се обадя на 15-16, за да се разберем за "планирано" раждане.  Така се правело вече по света, да няма стрес да ми изтичат водите по нощите, да имам контракции...  Няма не искам.  Днес разговарях и с личния лекар, и с една акушерка.  Понечих да изпразя възмущение от това предложение, но и двамата подкрепиха варианта "планирано" раждане.  Та така, ще стискам краци до София и дано не зараждам в 7 сутринта, че да ударим час пик на влизане в София...  Не мога да приема да си играя на Господ и да решавам кога да раждам, без да има медицински показания за това.  И от кога системата Окситоцин е задължителна??

Мацки, и да ви питам.  Как успявате по толкова много и на често да пишете.  Аз всеки ден ви изчитам, но докато изчета и си забравям мисълта или нямам търпение да напиша каквото и да било. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия