Шоколад

  • 1 578
  • 25
Ако някой се чувства социално ангажиран с бъдещето на шоколада да ми пише бързо лично съобщение  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
В какъв смисъл,щото аз много обичам шоколад.Това социално ангажира ли ме? Grinning
Виж целия пост
# 2
Какво означава това? newsm78
Виж целия пост
# 3
 Joy готино
Виж целия пост
# 4
     Защо на ЛС? Нека повече хора се заинтересуват от каузата...
Виж целия пост
# 5
Какаото ли свършва?
Виж целия пост
# 6
Нещо не разбирам темата newsm78
Виж целия пост
# 7
Ъ? Да не ми пратиш някое кашонче шоколад без да разбера?
Кажи каква е хавата.
Виж целия пост
# 8
И аз обичам шоколад. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
    Така де,темата е за шокоманиаци.
Виж целия пост
# 10
Ако някой се чувства социално ангажиран с бъдещето на шоколада да ми пише бързо лично съобщение  Simple Smile

 Що не може бавно и спокойно да обясниш какво е тревожното бъдеще на така любимия ми шоколад?
Виж целия пост
# 11
Ами защото не искам да излезне като някоя реклама, сега предстои на един нов шоколад да влезне на българския пазар и другата седмица ще има такива групи, (наричат се фокус групи) които ще им покажат шоколада и ако го харесат ще го пуснат. Иначе разбира се, че ще има шоколад за всички Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Ами защото не искам да излезне като някоя реклама, сега предстои на един нов шоколад да влезне на българския пазар и другата седмица ще има такива групи, (наричат се фокус групи) които ще им покажат шоколада и ако го харесат ще го пуснат. Иначе разбира се, че ще има шоколад за всички Simple Smile

 Crazy Искам шоколаааадддддд! Само да попитам нов шоколад или нов вид на вече съществуваща марка? Дай малко повече подробности... Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Съвсем нов Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Ееее, аз мислех да почвам диета.  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия