Поредния любовен многоъгълник...

  • 11 062
  • 145
И аз ще пусна тема като анонимна, с риска да я вземете за пързалка, че нещо напоследък така се приемат всички "анонимни" теми.

Имам сериозна връзка от 3,5 години. Аз съм на 23 и Той е първия и засега единствен мъж в живота ми (говоря в сексуален аспект). Много го обичам, той мен също. Но.... винаги има едно НО
Дългата връзка започнах да приемам като ежедневие, любопитството към нови неща нарастна.... и се появиха 2 обекта на желание. Може би звучи странно че са 2, и на мен ми е странно. Но дори не мога да определя кой ми харесва повече, как се зародиха такива емоции у мен, дори не знам кой ме привлича повече....
Искам само да кажа че и към двамата привличането ми е не толкова емоционално колкото сексуално. Просто няма място за чувства защото с нито единия не бих могла да имам връзка. А и не искам- обичам моя приятел.

Както и да е, стига с лирични отклонения. Искам да споделя конкретно за единия. Той е на 44 години- може и баща да ми бъде. Но е адски, адски, адски чаровен  Heart Eyes Като го видя се разтрепервам в абсолютно най-буквалния смисъл на думата! Добре че не го виждам всеки ден, иначе адреналина ми непрекъснато ще е в космоса  Laughing  Като човек с повече опит той може и да забелязва това, въпреки че се старая да се държа нормално. Човека не е женен. Раздава го малко Казанова, все с доста по-млади от него. Много е интелигентен, и определено знае как да се държи с жените.
Непрекъснато си мисля за него, не знам вече какво да правя. Изобщо не ми стиска да отида при него и явно да му покажа какво искам, не съм такъв човек. Може би той няма да се дърпа (само как звучи), но просто не мога. А и си мисля че ако той имаше някакви желания към мен щеше да ги покаже по някакъв начин, не е от срамежливите.
Не знам защо става така, не знам и какво да правя. Знам че в този форум всички са моногамни и никой не изневерява. Но.... посъветвайте ме нещо.
Виж целия пост
# 1
Ами отдай се на желанието, само на 23 си  Wink
Виж целия пост
# 2
Ако знаеш как искам точно това да направя... но наистина не знам как.
Проблема е че за това нещо все пак трябват двама човека.
Виж целия пост
# 3
Ами отдай се на желанието, само на 23 си  Wink
Действай спокойно, относно приятеля ти пак си го обичай Mr. Green,но една кратка авантюра не би ти навредила.
Виж целия пост
# 4
Нали знаеш приказката "От два стола накрая на земята!" При тебе столчетата са дори и повече!
Сигурна ли си, че нещо не ти липсва във връзката ти?
Не го разбирам аз това, ще са остри изказванията ми по-добре да спра до тук!
Успех!
Виж целия пост
# 5
След като имаш сериозен приятел какво търсиш при по възрастния.Мисля че е временно увлечение понего което ще премине.
Виж целия пост
# 6
Според мен абсолютно е нормално да имаш обекти - сексуални... на желание, впредвид това, че досега си била само с един мъж...Нямаш опит искаш да разбереш с други как е и т.н. това ли е или са намесени и чувства?!

На 23 г. с един мъж, абе 15 годишните ще ти се смеят бе  Wink...като гледам ,как  превъртат километража ...  Shocked
Виж целия пост
# 7
Само на 23.... сега е момента да изживееш каквото си решила, после в брака е далеч по сложно Simple Smile
Виж целия пост
# 8
На 23 само с един мъж, какво очакваш да станеш на 33 ,после 43 и пак само с един мъж?  newsm78
Нали в един момент трябва да знаеш дали си струва. Как ще разбереш, без да можеш да сравняваш.
Виж целия пост
# 9
На 23 г. с един мъж
Евала!  bouquet
Виж целия пост
# 10
 Това за мен са нормални неща в младежките години.Наживей се хубаво, имаш време да си вярна и сериозна.Сега е момента да не му мислиш много и да правиш каквото си искаш.
 Аз преди да се омъжа рядко се задържах само с едно гадже, сега съм най-вярната съпруга.
Виж целия пост
# 11
По-добре си поживей сега, отколкото като станеш на 35-40 да решиш че не си си взела каквото трябва от живота.

Пред мен има доста такива примери на ученически любови, които на 30-35 започват да се пропукват.

Виж целия пост
# 12
Авторката, с въпросния обект на желания познавате ли се лично и контактувате ли по някакъв начин -в компания,на кафе.....или ти си го набелязала,без той да подозира за какво идва реч?
Виж целия пост
# 13
Какво значи не се решавам да отида при него,не идва ли той при теб като те види? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Твърде вероято е според мен, ако стигнете до по-близки отношения да промениш отношението си към приятеля си. Зависи колко романтична натура си... Мисля, че това е моментно увлечение и ще премине с течение на времето, ако устоиш и не изневериш... Иначе напълно нормално е да се заглеждаш и харесваш други мъже - всички го правим... Важното е какви са чувствата и намеренията към настоящият ти приятел и ако те са силни и истински да си ги пазиш и защитаваш
Пожелавам ти правилен избор да направиш  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия