Сложиха ме на диета......какво да ям?

  • 1 998
  • 9
Здравейте мамчета Hug
Проблемът е следния......... Бебка се обрина със ситни пъпчици. Не се знаеше дали е от претопляне или от храна. Затова спрях да ям дразнещи храни и то пък и времето захладня и и минаха пъпчиците.
Почнах пак да си хапвам и пак се опъпчи Rolling Eyes
Пъпчиците са ситни и грапави по всички свивки, по външната срана на бедрата и по гръбчето.
Сега пак съм на диета, но мнооооооооооооооого ми се яде ещо сладко Rolling Eyes Какво мога да ям, като са ми забранени млечните продукти и яйца?

И забравих да питам РИБА мога ли да ям???
Виж целия пост
# 1
Здравейте мамчета Hug
Проблемът е следния......... Бебка се обрина със ситни пъпчици. Не се знаеше дали е от претопляне или от храна. Затова спрях да ям дразнещи храни и то пък и времето захладня и и минаха пъпчиците.
Почнах пак да си хапвам и пак се опъпчи Rolling Eyes
Пъпчиците са ситни и грапави по всички свивки, по външната срана на бедрата и по гръбчето.
Сега пак съм на диета, но мнооооооооооооооого ми се яде ещо сладко Rolling Eyes Какво мога да ям, като са ми забранени млечните продукти и яйца?

И забравих да питам РИБА мога ли да ям???
ЗА нещо сладко без мляко и яйца - ревю имат 2 вида растителни бисквити. Едните са с ванилия, а другите с овесени ядки(ако са ти позволени). Има и едни локумки в кутия производство на завод в Септември, локум също е без млечни и яйца и т.н.
Виж целия пост
# 2
Здравей! Мисля, че можеш да ядеш обикновени бисквити, ябълки, круши, бяло грозде, компоти (без малини и ягоди), мармалад, сладко. Дано скоро на детето да му минат пъпчиците, защото диетите са изключително неприятни. (И аз бях няколко пъти на диета по време на бременносттаи кърменето).
Успех!
Виж целия пост
# 3
 Hug Не се бях сетила за локума, ей сега ще си купя Grinning За плодовете знам, ама ми се яде нещо шоколадово и се чудя как да го заместя Thinking Иначе пъпчиците и са малко и не е нещо страшно, но по добре да спра сега Wink и на мен една диетка няма да ми се отрази зле.
Виж целия пост
# 4
Моето бебе също има такъв обрив. Не знам дали е от претопляне или храна. Стои грапав, понякога се за  ч ер вява, понякога не, но винаги е там. Само на бузките, а като че ли и на брадичката. какво е според вас?
Виж целия пост
# 5
За сладкото - сигурно може и халва да си хапваш (примерно от тази слънчогледовата на "Любимка")
Виж целия пост
# 6
халва, ореховки, шипков мармелад, меденки(без шоколадова глазура), обикновени бисквити с фибри(без сухо мляко), сусамки, домашно приготвена баница с локум, домашно проготвен кекс

Аз поне ядях тези неща и нямаше неприятни последици.

Виж целия пост
# 7
Само да кажа, че ореховките, сусамките и меденките също са потенциално опасни.
Дано при вас проблемът да е в лека форма, но искам да ти кажа, че дори и в началото да е лека, ако не се вземат мерки, с времето няма да стане по-лека. Под мерки имам предвид диета.

Аз ядях най-често тези локумки на Септември, както и бисквити с шипков мармалад. Също и сушени плодове, най-често стафиди.
Локум и халва също може.

Гледам, че питаш за риба. Води се доста опасна, така че не рискувай.
На мен ми бяха забранени също ябълки, круши, моркови, грах, домати... и много други неща. На 11-тия месец, когато ми спря кърмата най-ненадейно, вече бях събрала такава инерция, че въобще не ми пукаше, че имам "забранени" за ядене неща, не се изкушавах да ги погледна дори, нищо не ми трепваше, дори ако някой яде шоколад пред мен. Все едно това не е храна, а да кажем керемиди. Можех да си продължа така цял живот.
Това го казвам в случай, че се притесняваш как ще "издържиш". Свиква се много лесно. Важното е детенцето да се оправи! Peace
Виж целия пост
# 8
и ние имахме такова навсякъде предположих след консултация с лекар че е от храна и аз но лекаря не ми каза такова нещо каза че е от топлото и да не я мажа с никакви олиота . Минахме на крем за лице на Мустела за тяло на Мустела и за дупе на Мустела. Няколко дни когато беше със обрива я мажех с едно лекарство което се приготвя казва се Бяла тинкстура. Като се намаше остава бяло като пудра течно е маже се 3-5 пъти дневно. За ден два ни премина силния обрив и после с Мустелите нямам проблеми.
Има вероятност да е от грешки с козметиката.
този обрив си имаше и име което е доста дълго и не запомних
Виж целия пост
# 9
нашето упорито обривче мина с крем на Weleda.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия