Г-н Атанас Цонков

  • 6 363
  • 3
Здравейте,


Някой знае ли нещо за г-н Атанас Цонков (медицински съветник на в-к Лечител)? Попаднах на него в търсене на информация за лечение на една киста. Той ми препоръча да направя още около 20-30 изследвания (на кръвта и урината) за най-различни неща и да попълня неговия симптоматичен тест за диагностициране на над 100 болести. След това, както каза, щял да ме диагностицира по-добре от всеки друг (ако правилно си спомням, това бяха думите му). Успях да разбера, че не е лекар.

Тези изследвания струват около 400 лв. и ме интересува дали си заслужава да ги правя. Така че, ако някой е чувал нещо за г-н Цонков, нека сподели, моля.


Поздрави,
Ангел Цанков
Виж целия пост
# 1
Здравей, angel_tsankov. Аз също се обърнах към г-н Цонков, и той ми изпрати списък с изследвания, които да направя. Ти направи ли твоите, и продължи ли комуникацията с г-н Цонков? Разкажи ако при теб нещата имат развитие от септември до сега моля.
Виж целия пост
# 2
Абе, вие в ред ли сте?  ooooh!
Само да сте посмели после да се подигравате на бабите и дядовците си, станали жертва на телефонните измамници!
Виж целия пост
# 3
Здравей, angel_tsankov. Аз също се обърнах към г-н Цонков, и той ми изпрати списък с изследвания, които да направя. Ти направи ли твоите, и продължи ли комуникацията с г-н Цонков? Разкажи ако при теб нещата имат развитие от септември до сега моля.
Здравейте! Аз също се обърнах към г-н Атанас Цонков. Изпрати ми да попълня симптоматичен тест и да направя 24 изслдвания  на кръвта в Лаборатория "Биомед".Тези изследвания  ми казаха от лабораторията че струват 400 лв. Аз направих изследвания на кръвта в друг град но не всичко, което искаше от мен г-н Цонков и му ги изпратих и той пак ми напомни че трябва да направя още 7 изследвания, които били много важни и на всяка цена да ги направя , защото съм нямала представа какво ме чака. С това си писмо той малко ме изпраши. Разбрах че не е лекар. Разкажете как върви развитието на Вашите комуникации -  Angel и herzod и някакъв резултат има ли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия