Болки при ходене....

  • 6 222
  • 23
Здравейте, бременна съм в 9тия месец. От 2 часа някъде имам странни болки ниско долу до като ходя. На някой случвало ли му се е. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
И аз имах такива болки към края на бременността  Tired много са неприятни и се усещат само при ходене .... направо ме присвиваха


Леко раждане ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 2
А трябва ли да се обадя на лекаря или направо да ходя до болницата. Притеснено ми е.
Виж целия пост
# 3
Аз не се сещам да съм имала такива болки... newsm78
КЪДЕ по-точно те боли ?
Виж целия пост
# 4
Аз не се сещам да съм имала такива болки... newsm78
КЪДЕ по-точно те боли ?

Ниско долу ме боли. Не мога с точност да кажа къде, но болката е като мускулна треска и е много неприятно  Sad
Виж целия пост
# 5
За твое успокоение се свържи/обади на лекаря който следи бремеността ти, тук може само да гадаем .
Лично при мен тези болки които ти ги описваш станаха доста силни (при ходне) дни преди да родя  Wink
Виж целия пост
# 6
Аз имах в междукрачието. Не знам дали за това говориш. Имаха връзка с бременността, но не и със скорощно предстоящо раждане
Виж целия пост
# 7
Не не е междукрачието. Долу ниско при яйчниците ме боли.
Виж целия пост
# 8
Не си спомням да съм имала болки в яйчниците, но не мисля че това е признак, че започваш да раждаш. Все пак се обади на твоя док и обясни какво точно те боли - той ще те успокои най-грамотно  Mr. Green Леко раждане! Peace
Виж целия пост
# 9
Не съм имала такива болки
Виж целия пост
# 10
Не знам дали твоите болки са такива, но в последните дни изпитвах остри силни болки, независимо дали ходя.Бебето си "проправяло" път надолу.Обади се на лекаря ти.Имаш още дни до термина, но...

Леко раждане!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз имам болки при ходене от отдавна - те са нещо като мускулни болки и минават ако легнеш и се отпуснеш. При мен са от тежестта на бебока  А в последно време имам болки от движенията на бебето ниско долу. Все едно ме разпъва и се опитва да излезе. Появяват се като съм права или седнала, но не и когато съм легнала. Мисля, че нямаш повод за притеснение. В последния месец се появяват всякакви странни болки долу ниско - все пак бебето слиза надолу. Hug
Виж целия пост
# 12
Благодаря Ви много момичета.  Hug
Виж целия пост
# 13
Аз не се сещам да съм имала такива болки... newsm78
КЪДЕ по-точно те боли ?

Ниско долу ме боли. Не мога с точност да кажа къде, но болката е като мускулна треска и е много неприятно  Sad
Да аз съм имала такива болки неприятно е,дори като станех рязко от леглото
Виж целия пост
# 14
Имам такива болки на моменти, но е съвсем нормално. Все пак бебето натиска надолу. Като седнеш би трябвало да ти олекне Peace. Поне при мен е така. Преди малко ми се случи. Зависи и от положението на бебето. Имам чувството, че на моменти си завира някой крак там към изхода /седалищно е при мен/ и оттам и дискомфорта. Ще изкараме още малко Peace. Не остана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия