90210

  • 11 437
  • 89


Заглавие: 90210
Жанр:  Драма
Година: 2008
Премиера:  2 септември 2008
Връзки: IMDB.com, TV.com
Създатели: Jeff Judah, Gabe Sachs, Rob Thomas
Участват: Ryan Eggold, Rob Estes, Jennie Garth, Shenae Grimes, Annalynne Mccord, Lori Loughlin, Jessica Stroup, Dustin Milligan

Резюме: От създателите на хитовият телевизионен сериал "Life As We Know" и продуценти на "Freaks And Geeks" тази есен ще стартира спинофа на легендарният сериал на FOX "Beverly Hills, 90210". Сериалът "90210" ще се върти около трите поколения на фамилията Милс, която се премества в Калифорния, след като бащата Харисън Милс приема поста на директор на гимназия в Бевърли Хилс.




Виж целия пост
# 1
Излезли са само 2 серии, и са доста обещаващи и интересни.Някой започнал ли го е?
Виж целия пост
# 2
Пускам да го тегля Peace
Виж целия пост
# 3
Нещо като Gossip Girl е, който го е харесал него ще хареса и този.
Виж целия пост
# 4
Обаче не откривам субтитри, дали ще има?

едит: Видях, че са в редакция, чакам ги  Grinning
Виж целия пост
# 5
Ох, ако започна да гледам още един сериал ще трябва да спра да ходя на работа.  Crazy
Ще се опитам да си го оставя за зимната пауза, пък да видим дали ще устискам.
Виж целия пост
# 6
01 x 03
Виж целия пост
# 7
Интересен е и увлича. Дано да го запазят така и да не го развалят.
Виж целия пост
# 8
Намерих си го в Замунда и ще го дръпна. Има субтитри за 1 и 2 епизод. Много харесвах Бевърли Хилс 90210, надявам се и това да ми хареса. Актьорите са млади и хубави, което е още една причина да ми допадне.
Виж целия пост
# 9
Да, и на мен ми харесват актьорите.Оригинала не съм го гледала но този засега ми харесва.Нещата се развиват бързо за сега и няма много разтягане на локуми за щастие.
Виж целия пост
# 10
Снощи пуснах първи епизод, но заспах, не от скука, а защото бях изморена. Днес ще чакам детето да заспи, че нямам търпение да го гледам. Хареса ми малкото което гледах  Peace
Виж целия пост
# 11
Четвърта серия
Виж целия пост
# 12
Изгледах първите два епизода и ми харесаха. Ще го гледам  Peace
Виж целия пост
# 13
И аз си го следя вече редовно, харесва ми засега.Има интрига Wink
Виж целия пост
# 14
Ако пуснат субтитри за 4 епизод, подсетете ме  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия