89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана

  • 13 174
  • 294
                                                


Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 


Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower

Ако някой иска да го добавя в списъка да ми метне едно ЛС! Hug

Виж целия пост
# 1
Сбъркала си линка!
Заглавието е трепач.
Моля Лиска да даде тон за песен.
Виж целия пост
# 2
  bouquet
Виж целия пост
# 3
 Flutter
Виж целия пост
# 4
Айде и аз тук Mr. Green Бебета няма май Thinking
Виж целия пост
# 5
Хайде и аз в новата тема.
Маймунката вчера отиде на преглед да слуша бебето, да не е решила да остане и да роди в бързината?  Laughing
Виж целия пост
# 6
Мамуниииииииииииииии..... Laughing
Виж целия пост
# 7
Хай  Flutter
Виж целия пост
# 8
hi-hi Hug

Хи-хи,Сърфи заглавието е един път newsm10
Виж целия пост
# 9
Наскоро раzбрах от поzната германка, че вече е демоде децата да ходят по детски площадки. В нашето градче всяка къщи си има подобаващ двор с пърzалка, люлка zадължително, къщичка, пясъчник все по често се срещат и батутите. Децата си имат собствена "детска площадка" вкъщи, канят приятелчета и се zабавляват. Зачудих се това е zащото парковете и полощадките са пълни с чужденци или е нормално zа днешния начин на живот. Вие как мислите?
Виж целия пост
# 10
Куку.
Да се zапиша, че ще пропусна още една тема. Започнах работа (смених банката), първият ден беше ужасен, но сега е наистина ок, чакам да стане супер Simple Smile
Намерихме си апартамент точно където исках, на 5 мин. от работата и на още няколко минути от градината на Малик (който свиква доста добре там). И от 1.11. имаме дори целодневно място. Сега остана ремонт и едно последно zасега (надявам се) пренасяне, както и устния, последен (наистина) иzпит и може да се каже, че съм пристигнала в новия лебенсабшнит.
Наzдраве!
Виж целия пост
# 11
Наздрави Серди!
Коте, Големи филми разигра.Неприязън, страх от чужденците.   hahaha  Joy Мисли като германец , бе, веднага ще намериш логично обяснение. 
Не е предвиден паркинг в близост до детските площадки, те се намират на 500 м от входната врата,  а в двора само му обуват обувките и му отварят вратата. Затова.

Пардон, сетих се , че не си женена за германец. Ще ти заема моя, да не се чудиш кое защо го правят.  Laughing

Да попитам , някой записва ли резултата? Колко на колко стана за газираната и негазираната вода?  Laughing
Виж целия пост
# 12
Пардон, сетих се , че не си женена за германец. Ще ти заема моя, да не се чудиш кое защо го правят.  Laughing


да не се отметнеш после  Wink

Серди, наzдраве.....

stilles Wasser (стига ми гаzираната бира)
Виж целия пост
# 13
Хихих, в Изтока все още децата търчат по площадките, но..стане ли 17.30-18ч. всички се изнасят и оставаме само чужденките  Laughing

.....

stilles Wasser (стига ми гаzираната бира)
И аз тъй, щом ще се прави статистика  Mr. Green
Току виж започне преброяване на фенките на ванилов или шоколадов сладолед Crazy


Честито, Серди!
Вест от Мамунката? newsm78
Виж целия пост
# 14
Дивиана ни е модераторката, беее....
Ау, това не го очаквах... smile3506 Чак ще взема да се притесня. newsm43

Стана ми интересно... През отпуските си в Бг с модераторките ли си уреждате срещи? Sunglasses Да не би да съм пропуснала някоя важна клауза и аз да трябва да мина през тази контрола? Innocent



Какво ни е на модераторКите? И ние сме хора, бре!
Контролата е пожелателна, не задължителна и най-често дори приятна /да не повярва човек/.  Grinning
Поздрави!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия