Кой колан за след раждане да изберем?

  • 1 977
  • 23
Мили мами аз съм в 9-тия месец.Започнах да си купувам вече нещата от първа необходимост за мен и за малката.помогнете затруднявам се в избора на колан за след раждане.
Виж целия пост
# 1
Вече не препоръчват носенето на колан за прибиране на корема, аз лично си купих, дадох 40 лв за него, но не го слагам, след като лекарката ми каза, че пречи на мускулатурата сама да си свърши работата; т.е.-коланът просто пресира коремната стена, но корема остава отпуснат
Виж целия пост
# 2
Аз не съм носила такъв колан
Виж целия пост
# 3
аз си купих обикновен колан до 10лв.от аптеката
Виж целия пост
# 4
Най-обикнован бише моя Thinking, свеки ми го купи Mr. Green
Виж целия пост
# 5
И на мен свекървата ми купи, но ми беше адски неудобен и почти не съм го носила. Корема ми се прибра сам и то доста бързо.
Виж целия пост
# 6
Родих секцио и АГ - то ми каза да не нося колан , а след 15 -я ден да започна да правя коремни преси.Послушах го.
Виж целия пост
# 7
аз си купих обикновен колан до 10лв.от аптеката
Носих и съм доволна Peace.
Виж целия пост
# 8
Аз също родих секцио, моята лекарка ми препоръча да си взема. Купих си на Чико ок.70 лв. беше. (наистина тези колани пречат на мускулите на корема да работят).Не го нося много, защото не ми е удобен в тези жеги. Вече минаха почти 4 мес. и корема ми изобщо не се е прибрал.
Виж целия пост
# 9
родих секцио, първо използвах колан за след операция, носих го около месец, след това на "клин за стягане" за след операция..придържащ ли как се води-прилича на нормално клинче, но е много стегнато.
Виж целия пост
# 10
На мен също не ми препоръчаха колан - не само, че не позволява на мускулите да се възстановят нормално, но и има голяма опасност да пречи на естествения поток на лимфата, оттам се получава натрупване на вода точно в областта на ханша и появата на целулит. Това се избягва със специален клин до глезените (в тия жеги не виждам кой ще го издържи Simple Smile) или овиване с ластичен бинт, както практикуват индонезийките Grinning
Виж целия пост
# 11
Аз си взех този http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1813  удобен е, но няма желания ефект.
Виж целия пост
# 12
Коланите са излишни, защото пречат на мускулатурата да се стегне с движение.
Виж целия пост
# 13
Коланите са излишни, защото пречат на мускулатурата да се стегне с движение.

Абсолютно Peace
Виж целия пост
# 14
На мен ми беше супер неудобен, и аз не знам защо си го купих, но още след първото слагане реших, че нещо не е наред, само насилвам нещата и го върнах... Защо не оставиш природата сама да си свърши работата? И без това първият месец ще се чувстваш не особено комфортно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия