Обичате ли да съзерцавате снимки на любими хора?...

  • 1 637
  • 30
Ето на, по това време на нощта, когато си мисля за любими хора, може да са приятели, може да са бивши или настоящи любови, но обичам ей така на спокойствие да отворя техни снимки и да ги съзерцавам ... спокойно и дълго, оставяйки се на чувството просто... Повечето такива снимки са ми на компютъра, но това няма особено значение, дали ще е на екрана или снимка хартиена, просто обичам да гледам снимки и да си мисля за дадения човек сякаш общувам с него... И изобщо снимките имат определено сантиментална стойност за мен.... А при вас как е...
Виж целия пост
# 1
Ъм, не, не ми е направило впечетление да обичам да гледам чужи снимки.
Виж, моите много обичам да ги съзерцавам Embarassed И да се снимам. Embarassed
Разбира се, обичам да гледам и снимките, които аз съм правила на други неща.
Но не и снимки, които нямат общо с мен - нито съм на тях, нито съм ги правила аз  Blush
Нарцисизъм, пу!
Виж целия пост
# 2
О, обожавам. Няма значение какви са, просто обичам да гледам снимки на хора, които обичам, стари, нови, в документите си държа снимки на кого ли не, а когато нямам какво да правя търся нови снимки (особено на разни актьори, въпреки че не е за това темата това също са хора които харесвам и обичам да гледам и техните снимки).
Виж целия пост
# 3
Да, Ео всъщност и свои обичам да гледам, но в един момент ми става малко странно...иначе и аз може да се каже, че съм нарцисче, защото имам само мои 4 на брой снимки в стаята си в рамки...които всеки ден ми напомнят колко съм прекрасна  Flutter  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Аз пък не държа снимки в рамки в къщи, имам само една на Малик. Но пък имам много плакати, повечето хора не се чувстват комфортно вкъщи заради тях.
Виж целия пост
# 5
Веднъж много лошо се изпокарахме с мъжа ми и тогава, не знам как ми хрумна, но извадих една наша снимка и му я показах. Сякаш извадих вълшебна пръчка- лошотията  изведнъж се изпари.
Винаги се усмихвам, когато разглеждам снимки.И нашите, и чуждите снимки ме усмихват.Човек се снима когато е щастлив.
Виж целия пост
# 6
Обожавам да гледам снимки. Дори на непознати. Пускам си гугъл на изображения с ключова дума примерно - 1922 - и се потапям в атмосферата. Ключовата дума се подбира според настроението.
Виж целия пост
# 7
И аз преди имах плакати, ама след ремонта си щадя стените  Laughing Виж себе си да се лепна на плакат все още не ми е хрумвало...и все пак нека темата си остане за снимките, в портмонето си нямам такива, не ми е навик, но в рамки обичам, особено хубави рамки  Grinning
Виж целия пост
# 8
 Естер, как пък го измисли това съзерцаване  Crazy, обичам да разглеждам снимки, но чак до съзерцание не стигам, аз съм простоват човек.
Виж целия пост
# 9
Аз в портмонето имам 2 , една на Иц и една на бившия преди Иц. Преди носех и на по-бившия, ама не знам къде изчезна. Пък той беше хубавец, какви зелени очи. Sunglasses
Виж целия пост
# 10
Кифле, защото аз точно съзерцавам, гледам ми звучи някак си обикновено разглеждане и цъкане или прелистване към следващата, докато съзерцанието е като се спирам на определени снимки по-дълго време, спомням си момента на снимката, настроението тогава, ако съм присъствала, ако не, понякога се опитвам да си го представя, вглеждам се в детайлите и т.н.... не винаги така разглеждам снимки, просто като се намирам в определено състояние на духа:)
Виж целия пост
# 11
  Много обичам. Обичам и да гледам стари видеозаписи. Скоро имахме годишнина и направих мозайка от старите ни видеозаписи. Толкова неща бяхме забравили! Беше смешно, носталгично и много вълнуващо.
Виж целия пост
# 12
Аз в портмонето имам 2 , една на Иц и една на бившия преди Иц. Преди носех и на по-бившия, ама не знам къде изчезна. Пък той беше хубавец, какви зелени очи. Sunglasses

Като каза портмоне, та се сетих, че най обичам да съзерцавам изображенията на господата на банкнотите.  Laughing
Виж целия пост
# 13
Аз в портмонето имам 2 , една на Иц и една на бившия преди Иц. Преди носех и на по-бившия, ама не знам къде изчезна. Пък той беше хубавец, какви зелени очи. Sunglasses

Като каза портмоне, та се сетих, че най обичам да съзерцавам изображенията на господата на банкнотите.  Laughing
О, да, господата върху доларите винаги са със зелени очи.  Laughing От българските пари има ли някой господин със зелени очи newsm78
Виж целия пост
# 14
Аз при документите си имам на приятеля си, на най добрия си приятел, на един друг приятел с когото не сме се виждали от сто години, на единствената си близка приятелка, на родителите си, сестра си и моя, една голяма на Малик и една малка, няколко на актьори, актриси, певици, няколко на Гатузо и още една друга. Пръска се по шевовете вече. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия