лъжлива раничка

  • 1 430
  • 2
Здр д-р Мазнейкова,
имам един въпрос и неразбиране от моя страна.Отидох на гинеколог на преглед и специално заради бялото ми течение.При прегледа на гинеколога откриха някаква лъжлива раничка.Така доктора каза че наричат тази болест за по лесно и по разбираемо от пациентите.Взеха ми цитонамазка и ми казаха че съм 2 степен.Обгаряха ме 2 пъти и казаха че ще започнат лечение тъй като не ставало само с обгарянето.Но доктора започна да ме върти само прегледи и ми взимаше парите само.Отказах се от него и сега си търся др гинеколог.Та въпроса ми е ако се задържа дълго без лечение ще започне ли бързо да расте и за притеснение ли е това.Не запомних цялото наименование на болестта,но от ровенето в Интернет мисля че това е ерозия на матката.Ако имате излишно време бихте ли ми дали информация за нея или някои по-подробен сайт,за да съм по запозната с това.Много се притеснявам и не знам всичко как ще завърши.Предварително благодаря...  Peace
Виж целия пост
# 1
Правилно сте превела заболяването pseudoerosio .При положение ,че имате добри резултати от цитонамазките и колпоскопията ,може да сте спокойна за здравето си.Нямам информация относно възрастта Ви и планове за раждане.
Виж целия пост
# 2
Добър вечер, Д-р Гърчев.
аз съм на 22 и имам дете на 2 год.нямам плановe за второ,но ако е писано ще е много хубаво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия