Основа за грим? Що е то?

  • 2 422
  • 15
В новия каталог на Ейвън има "основа за грим" Изглежда нещо бяло и е като фондьотен, но доста белее. Как се позва? Аз по принцип ползвам фондьотен. Няма ли да стане много на кожата ми, ако сложа крем, тая основа, после фондьотен и накрая малко руж?. Нещо не мога да си представя как ще е. Каква е функцията на това нещо?

Намира се на стр. 55. Каталог номер 8. Цена 9.90.
Виж целия пост
# 1
  Това е крем или хайде лосион, леко блестящ, какво като са го кръстили основа.
Както и един овлажнител имаше - смесен фон дьо тен с лосион беше.
Виж целия пост
# 2
  Това е крем или хайде лосион, леко блестящ, какво като са го кръстили основа.
Както и един овлажнител имаше - смесен фон дьо тен с лосион беше.

Ок де, но може ли под фондьотен? Нещо бяло ми изглежда на цвят. Какво е предназначението му?
Виж целия пост
# 3
А каква работа върши тая основа за грим? newsm78 Аз си мисля,че кремът за лице е достатъчно добра основа за грим.
Виж целия пост
# 4
Крема го слагаме вместо основа за грим Laughing
Виж целия пост
# 5
И аз да се включа с питане - пак в този каталог на Ейвън видях крем с ХОЛОГРАМЕН ефект newsm78, някой наясно ли е как изглежда на лицето?
Знам какво е холограма, но с козметика нещо не ми се връзва.
Виж целия пост
# 6
Основата за грим се слага за да се прикрият дребни недостатъци по кожата и да се изравни тена. То е като коректора. След него се слага фон дьо тена. Ако кожата е гладка и няма дефекти не е необходимо да се ползва основа.
Виж целия пост
# 7
Ееее то голямо маскиране ще падне newsm78,първо крем,после основа за грим,после фон дьо тен,следва пудра или перли,руж и оттам нататък вече оцветяването-мигли,клепачи,устни...множко ми се вижда....
Виж целия пост
# 8
Ееее то голямо маскиране ще падне newsm78,първо крем,после основа за грим,после фон дьо тен,следва пудра или перли,руж и оттам нататък вече оцветяването-мигли,клепачи,устни...множко ми се вижда....
особено през лятото и като се изпотиш и това се разтече....аз затова не слагам през лятото грим. Само през извънредни случаи
Виж целия пост
# 9
Ама, наистина ли толкова неща слагате по лицето си, особено пък сега през лятото?  newsm78

Аз ползвам само слънцезащитен крем, който ми е и основа на останалия грим, то пък какво ли и слагам след него ама както и да е.
Виж целия пост
# 10
Основа за грим, дрън-дрън Crazy
Постоянно измислят уж нови видове продукти, за да поддържат интереса.
Основа за грим може да бъде всяко хидратиращо крече за лице, не е нужно да се купува специална "основа за грим".
Сигурна съм, че този продукт не е нищо, което не сме виждали Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Основа за грим може да бъде всяко хидратиращо крече за лице, не е нужно да се купува специална "основа за грим".
И аз си мисля точно същото. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Аз мисля че ще е подходящо за по-застаряваща кожа, като моята. Или за хора с много тъмни кръгове под очите. Или пък за вечер или по-специално случаи. Това нещо има бял седефен отенък. Май прави тена по-сияен.
Аз ще го взема. И без това съм с гадна кожа.
Виж целия пост
# 13
И аз да се включа с питане - пак в този каталог на Ейвън видях крем с ХОЛОГРАМЕН ефект newsm78, някой наясно ли е как изглежда на лицето?
Знам какво е холограма, но с козметика нещо не ми се връзва.
Не съм го ползвала, ни то виждала, но като прочетох постинга ти, вече си представям как проектира триизмерно мечтаната от мен физиономийка този крем Laughing
Брей, какво ли не правят рекламните спецове, за да продават...
Виж целия пост
# 14
Аз мисля че ще е подходящо за по-застаряваща кожа, като моята. Или за хора с много тъмни кръгове под очите. Или пък за вечер или по-специално случаи. Това нещо има бял седефен отенък. Май прави тена по-сияен.
Аз ще го взема. И без това съм с гадна кожа.
   После да кажеш има ли ефект  Simple Smile И аз не съм очарована от кожата си, а и за кръговете слагам фон дьо тен по-светъл и положението се оправя на 50 %. Laughing

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия