Гледахте ли вчера "Тетрадката"?

  • 1 925
  • 14
По Нова ог даваха снощи!
Страхотен филм!!!
Аз не съм по тия блудкави истории, но вчера ревах като магаре.
Кой от вас го гледа Winkи какво мислите за него?
Виж целия пост
# 1
Гледала съм го преди време. Много го харесвам!
Виж целия пост
# 2
Тоя филм май се изявява нещо като "Мостовете на Медисън". newsm78 Емблематичен, всеки реве...аз го гледах вчера за втори път с едно око.

Първият път ми хареса, но самата история за "младите"; другата част, когато бяха стари и се предполагаше, че трябва да е много трогателна и ревлива, изобщо не ме трогна - стори ми се ненормално невъзможна, измислена, даже глупава. Дори историята в "Ромео и Жулиета" ми се струва по-вероятна да се случи...не знам, просто като гледах тези сцени ми беше все едно ми крещят "ето тук ТРЯБВА да ревеш", "тук пак" "и тук за последно" и ми беше нелепо...една идея трябваше да се поспрат със силата на любпвта...
Виж целия пост
# 3
не ,   Stop , гледала съм го един път и ми е предостатъчно ...
блудкава работа , добре че актьорите бяха симпатяги , иначе не знам как щях да го изтрая и до края ..

Виж целия пост
# 4
Вчера НЕ, беше преди време. Според мен е хубав филм, любовен и истински.
Виж целия пост
# 5
Да гледа се за кой ли път  Peaceедин от любимите ми Hug
Виж целия пост
# 6
Снощи не успях да го гледам, но го бях направила 3-4 дни преди това. Много, много ми хареса.  Peace Ей, такъв любовно-истински филм не бях гледала скоро. Ревах много. Мисля си, че този който не е изпитал такава любов, не успява да разбере дълбочината на филма.
Виж целия пост
# 7
И аз съм го гледала преди,но има други любовни филми,които са с пъти по-затрогващи.Този не ме грабна особено.
Виж целия пост
# 8
Да, гледах го. Многоо ми хареса. Имах нужда точно  от такъв филм  Heart Eyes Много рядко филлм може така да ме развълнува и да ме накара да мисля за неги и след като свърши.
Виж целия пост
# 9
Да, хванах го към края...
Виж целия пост
# 10
Всеки път,в който го гледам  smile3518
Виж целия пост
# 11
Много го харесвам. Особено Раян Гослинг!  Laughing
Виж целия пост
# 12
Много ми хареса.Снощи за първи път го гледах!
Виж целия пост
# 13
Обожавам го, знам го почти наизуст. Казах на всичките си приятели да го гледат - те също са го харесали.
Има ужасно трогателни моменти. Дори мъжът ми, проронва по някоя сълза само и единствено на този филм.
Имам книгата, имам го на DVD, имам всички песни от филма - чуствам го много истински и много близко до мен. Много мои спомени са свързани с този филм и историята, която разказва.
Виж целия пост
# 14
И аз съм го гледала преди - много готинко филмче  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия