Борисов почна да дразни ми се струва!!!

  • 1 757
  • 28
С неговите мизерни акции да си вдига акциите...Аз харесвам правителството.. той защо говори от мое име ??? Искам неговото уволнение не на Станишев.....
Виж целия пост
# 1
За какво става дума?
За какво е темата? Че те дразни Борисов? Кой е този Борисов? Петър, Иван, Драган или Бойко?
А защо харесваш правителството? Какво е направило, че да го харесваш?
Аз искам уволнението на Станишев и компания, защото затриват всичко в страната ми.
Виж целия пост
# 2
За какво става дума?
За какво е темата? Че те дразни Борисов? Кой е този Борисов? Петър, Иван, Драган или Бойко?
А защо харесваш правителството? Какво е направило, че да го харесваш?
А какво е направил Борисов, че да сваля правителство ?
Виж целия пост
# 3
Това си е негова работа. Щом има подкрепа, защо да не го свали. Не е необходимо да си направил нещо, за да искаш оставката някому.
Виж целия пост
# 4
Това си е негова работа. Щом има подкрепа, защо да не го свали. Не е необходимо да си направил нещо, за да искаш оставката някому.
и ти защо би го подкрепила ??? защото ти е мокър сън ли ?
Виж целия пост
# 5
Къде видя, че ще подкрепя Борисов?
Бих подкрепила всеки, който реши да сваля сегашните нагли малоумници, не само конкретно някого.

Е, аз отговорих на въпросите, а моите останаха висящи. Нищо, явно така е удобно, здраве да е.
Виж целия пост
# 6
Къде видя, че ще подкрепя Борисов?
Бих подкрепила всеки, който реши да сваля сегашните нагли малоумници, не само конкретно някого.

Е, аз отговорих на въпросите, а моите останаха висящи. Нищо, явно така е удобно, здраве да е.
мисли малко по глобално - конкретните неще няма никой да ги направи за един мандат. Въпроса тук е, че се дестабилизира обстановката. Сега понеже виждам, че обичаш само да пишеш, а не да мислиш мисля и аз да продължа с мъдрото "здраве да е"....
Виж целия пост
# 7
С неговите мизерни акции да си вдига акциите...Аз харесвам правителството.. той защо говори от мое име ??? Искам неговото уволнение не на Станишев.....

Аз пък се се съмнявам ,че ти можеш да мислиш!
Виж целия пост
# 8
Борисов ме дразни много отдавна. Факт е обаче, че има прекрасен личен PR, намерил е цаката как да въздейства. На фона на останалите да изглежда чист сигурно не е особено трудно, де.
Виж целия пост
# 9
Тодоровибг, уплаши се, че Борисов ще УСПЕЕ, все пак, да измъкне килимчето под краката на БСП и реши да пуснеш цяла тема за това????
ХААААхахахахаха...смях в неделната сутрин!!!!!!!! Joy hahaha
Не, не ме дразни Борисов, безразличен ми е, не съм гласувала за него и не смятам ВЪОБЩЕ да гласувам оттук нататък за когото и да било. 18 години гласуване стигат. В следващите 18 ще се справят и без моя глас. Wink
Виж целия пост
# 10
todorovibg, мога само да кажа, че нещо ти липсва, но ще спестя конкретизацията, защото не те познавам. Но определено нещо липсва, колебая се между възпитание, логика, реална преценка. Първо си позволи да говориш за "сънищата" ми, без изобщо да съм споменавала, че симпатизирам някому, после реши, че не мисля. Най-лесният начин е нападението, когато нямаш аргументи.
Ти харесваш правителството - ОК, но има много повече такива, които не го харесват и не е задължително те да са симпатизанти на Борисов или да го сънуват.
Виж целия пост
# 11
А ми да чудно правителство затова Европа ни спря парите  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Нито правителството одобрявам, нито Бойко Борисов. Дори си мисля, че той е по-голямото зло.
Бих подкрепила сваляне на правителството, но не от него. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
 На мен ще ми е безкрайно интересно, да обясниш какво му харесваш на това правителство?
 Борисов не желая да коментирам.
Виж целия пост
# 14
     Истината е ,че следващите избори ще ги спечели Борисов.Иначе,всеки си има мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия