Подуване на краката

  • 10 430
  • 44
Моля споделете имате ли този проблем
Аз се подувам от шестия месец редовно без да имам албумин
изследвам се често
док ми каза, че е нормално, но продължавам да се чудя и притеснявам  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не се тревожи при мен проблема също е от шестия месец (сега съм почти в деветия). Дори ми правиха какви ли не изследвания, но албумина ми е наред. Старай се по-често да си вдигаш краката на високо, аз ходих на масаж 2-3 пъти седмично. В началото на шестия месец краката ми се подуваха ужасно, а в началото на осмия започнаха да спадат малко. Просто се опитай да си почиваш повече - аз много тичах назад напред, ходих и ходя на работа и от там мисля че си създадох проблемите с краката. Успех дано съм ти помогнала, но най-важното е да не се притесняваш излишно - щом изследванията ти са наред, значи всичко е ок
Виж целия пост
# 2
моите крайници също много се подуваха в 8 месец! макар че усилено почивах!  Grinning
но по-честото вдигане на високо върху възглавница вършеше чудеса!
Виж целия пост
# 3
Обикновено е от храната. Спри газираното, намали соленото и киселото, консумирай само обезсолено сирене или извара, повече плодове и зеленчуци, нетлъсто месо и всичко ще се нормализира.  Peace
Виж целия пост
# 4
Нормално е подуването..не се притеснявай, но се опитвай да избягваш определени храни като соленото и газираното...краката е хубаво да държиш на високо!
Виж целия пост
# 5
Щом няма албумин , не се притеснявай.Моите крака също започнаха да се подуват към края на шестия месец.В деветия вече бях неузнавама - коленете оточни , краката също , а като прибавим и жегата... Нищо не помогна , нито масажи , нито кремове.Като родиш всичко ще се оправи. Peace
Виж целия пост
# 6
  bouquet за всички
особено се шашнах, след като от днес взе да ме наболява десен бъбрек  Shocked
дали мога да пия мечо грозде, знаете ли, с песъчинки съм
така или иначе вторник съм записана пак да давам урина  Thinking
Виж целия пост
# 7
Първата бременност много ми отичаха краката-беше ужас,но ядях доста солено и явно от това е било
Виж целия пост
# 8
Моята лекарка ми изписваше превантивно да пия мисля , че бяха таблетки Ротаскурбин и нямах никакви проблеми с подуване на краката  Peace Ако искаш попитай своя наблюдаваш лекар за такива таблетки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Първата бременност бях така доста от рано,че и кръвно вдигнах и взеха да ми изтръпват ръцете и краката....Но изследванията бяха наред и доки въобще не се притесняваше.Изкарах си бременността до края и родих здраво бебче.
Ако можеш почивай повече,вдигай краката на високо,взимай си хладни душове и както вече са ти казали намали соленото и газираното.Успех! Hug
Виж целия пост
# 10
Опитвай се да контролираш храната и килограмите и няма да имаш проблеми Peace. Аз досега успявам и не съм се подувала.
Виж целия пост
# 11
Започнахда се подувам последния месец. Тъкмо стана горещо и жега, та вес си мисля, че основно от това беше! Доста непирятно определено! Аз си правех студени компреси и си вдигах краката нависоко.
Виж целия пост
# 12
Да и моите се подуваха последния месец. не ставаха никакви обувки и ботуши, добре че мъжо ми услужваше с неговите маратонки иначе все в къщи щях да си стоя Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Оффф това е много гадно. Но и това минава Mr. Green
Виж целия пост
# 14
с храната нямам проблеми-гладувам, като куче по цял ден  Confused
нямам абсолютно никакъв апетит
така бях и първия път
днес например не помня от кога не съм яла  ooooh!
изхранвам се предимно с филия с масло сутрин и после дини пъпеши ябълки...
ужас
много ми се иска повечко да ми се яде  Cry
първата бременност качих 15 кг, но сега незнайно от къде качвам зверски-до момента /начало на седми месец/ съм качила 14  Shocked
газирано не пия, солено не ям много, мо може би от килата ми се подуват краката, нищо чудно
този ротаскурбин ще взема в аптеката да му прочета листовката и ще си го купя сигурно
и без друго пия сто хапчета на ден  Confused-желязо, витамини, аспирин, селен, магнерот, роватинекс пих по едно време за бъбреците ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия