Топлофикация Сф. ще ни спре топлоподаването заради некоректни клиенти!

  • 928
  • 7
Момичета кажете мога ли нещо да направя - вчера във входа залепиха от Топлофикация бележка с абонатните номера на всички длъжници и точната сума, която дължат. Уведомяват ин, че ако не се плати (не е посочен срок) ще спрат топлата вода на целия вход #Cussing out Кажете имали изход, защото аз съм си платила всичко и не съм съгласна заради другите да не мога да ползвам тази услуга - ами след месец-два ще свие студ как ще се отопляваме и защо трябва да страдам и аз! Ясно ми е, че повечето комшии няма да платят един дължи над 7 хил. лв., но се чудя няма ли как да се спре топлоподаването само към тези апартаменти newsm78 И мога ли примерно с другите съседи да заведем дело защо ни отказват услугата? Става въпрос за бл. 306 в Люлин. М/удругото тук в Люлин май този проблем доколкото чувам е масов!
Виж целия пост
# 1
Вчера точно това обясняваха по новините на БТВ.  Може да заведете дело като се обедините с общ иск с другите потърпевши.
Виж целия пост
# 2
Мама Мони, не се плаши. Това е всяка година преди отоплителния сезон. Лепят съобщения, тропат по вратите, заплашват..... Ако има кой да ги допусне в абонатната ви станция на блока, ще ви врътнат кранчето. Иначе- нъцки, нямат тази възможност! Е, има блокове, в които 1 абонатна е на няколко входа и винаги се намира доброжелател да ги пусне.
Нашия блок е на същия хал като вас. Имаме апартамент с 25000 лв. главница задължения.  Плюс задълженията на другите....= 77% дължимост. И нищо! Всяка година е тази истерия със заплахите Mr. Green Няма кой да ги пусне в абонатната. А Топлофикация, за да влезне там с полиция и съдия-изпълнител, трябва да е осъдила всички длъжници от блока успешно finger
Да не ти пука! Не се ядосвай излишно!
Виж целия пост
# 3
Да слагат каквито искат списъци  Sunglasses

....наща сметка е малко  под 400 лв при условие че не сме им ползвали услугата  #Cussing out


Ай сиктИр
Виж целия пост
# 4
Кучегонка дано да си права и да е истерия преди отоплителния сезон. 
Виж целия пост
# 5
Мама Мони, не се плаши. Това е всяка година преди отоплителния сезон. Лепят съобщения, тропат по вратите, заплашват..... Ако има кой да ги допусне в абонатната ви станция на блока, ще ви врътнат кранчето. Иначе- нъцки, нямат тази възможност! Е, има блокове, в които 1 абонатна е на няколко входа и винаги се намира доброжелател да ги пусне.
Нашия блок е на същия хал като вас. Имаме апартамент с 25000 лв. главница задължения.  Плюс задълженията на другите....= 77% дължимост. И нищо! Всяка година е тази истерия със заплахите Mr. Green Няма кой да ги пусне в абонатната. А Топлофикация, за да влезне там с полиция и съдия-изпълнител, трябва да е осъдила всички длъжници от блока успешно finger
Да не ти пука! Не се ядосвай излишно!
И накрая, когато Булгаргаз врътне кранчето на всички топлофикации, вкупом заедно ще останем без парно и топла вода  Mr. Green finger независимо дали някой е осигурил достъп до абонатните.
Не че оправдавам спирането на топлото на коректните, ама и подобно отношение не е правилно.
Просто властимащите е време да помислят за адекватен начин да събират дължимото от длъжниците без да ощетяват коретните платци.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Няма как да осъдят някого, защото и те са незаконни от всякъде. Нима някой си мисли, че те ако имаха законово основание, та нямаше да си съберат парите и щяха да имат толкова длъжници. Как ли пък не. При нас никой няма никакъв договор с тях - нито групов, нито индивидуален. Таи година се получиха 4 (корекции) изравнителни сметки и всички с различни суми за плащане. Все някой е възразил и все нещо не им е точно. И с всяка нова корекция има все повече за доплащане. Да си гледат работата и да спират каквото искат, хич не ми дреме. Не ползвам - не плащам.
Аман от пълнене на партийни касички за сметка на обикновените хора, стига вече.
Виж целия пост
# 7
Ето тук се дискутира на дълго и широко.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328545.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия