изтичане на секрет от гърдите

  • 12 298
  • 29
Привет!Искам да попитам дали при някои от вас е имало такова нещо!Бременна съм в 6 месец и от 2-3 седмици имам някакво течение от гърдите.Много е малко като количество[1-2капки] и е прозрачно на цвят.Не се случва всеки ден веднъж на 3-4 дни.Дали е нормално при някой друг случвало ли се е?
Виж целия пост
# 1
На мен ми се случваше, гърдите ми бяха станали огромни. Изпускаха напрежението.  Laughing
Виж целия пост
# 2
Нормално е, това е коластра Peace
Виж целия пост
# 3
И двете бременностти бях така-нормално е Peace
Виж целия пост
# 4
Здравей,както е писала ViFresh това е коластра.За повече информация отиди в кърмаческия.Добр ее отсега да се осведомяваш за тези неща,че после става една каша в последния момент...
Виж целия пост
# 5
Да коластра е , но аз засега все още не съм го забелязала  newsm78 пък и май не е задължително да минат всички през това нали ?
Виж целия пост
# 6
Да коластра е , но аз засега все още не съм го забелязала  newsm78 пък и май не е задължително да минат всички през това нали ?

  smile3521
Виж целия пост
# 7
Не на всички им тече коластра по време на бременността.На ми изтече съвсем малко (няколко капки) само от едната гърда и само веднъж - 5-ти месец.
Виж целия пост
# 8
През двете ми бременности -нито веднъж не ми е текъл секрет от гърдите.Така ,че наиистина при всяка жена е строго индивидуално.
Виж целия пост
# 9
Мисля че е нормално, аз след три години все още имам по капка две.
Виж целия пост
# 10
но аз засега все още не съм го забелязала  newsm78 пък и май не е задължително да минат всички през това нали ?
не е  Peace
Виж целия пост
# 11



  Привет! Аз съм вече в 9-и месец и това изтичане се засилва все повече. А започна още от 4-и месец. Има моменти, в които съм като река, но пък казват, че това е добър признак, че ще имам кърма. Така че не се притеснявай. Леко и безпроблемно бременеене   Wink Simple Smile
Виж целия пост
# 12
petito, нормално е  Peace

Както са ти казали момичетата по-горе - това е коластра, може да изтича и повече от 1-2 капки.
Не е задължително изтичането на коластра при всички бременни...
Аз имах коластра от около 5 месец и на трите бременности, почти постоянно  Wink

Лека и усмихната бременност желая!  Hug
Виж целия пост
# 13
благодаря ви много за отговорите
Виж целия пост
# 14
Коластра,при мен се появи в 4-5ти месец  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия