един малко глупав въпрос...

  • 2 651
  • 34
здр на всички
та въпроса ми е следния : според вас може ли да забременееш и да не почустваш никаква промяна - в смисъл  да не ти се вие свят, да не ти прилошава, болки в гърдите и корема и т.н.-обичайните неща. Или те задължително присъстват по време на бременност, или поне едно от тях??
Виж целия пост
# 1
Ми.....може  Tired
Виж целия пост
# 2
При всеки е индивидуално.Едни имат други нямат симптоми...
Виж целия пост
# 3
това,че при всеки е индивидуално-ясно спор няма че е така, и въпреки това възможно ли е да нямаш абсолютно никакви симптоми-нито 1???
всъщност питам защото както може би се досещате се опитвам да забременея, но просто вече ми омръзна да тичам през 1 седмица до аптеката за тест-може да прозвучи малко безотговорно, но мисля че всички ще се съгласите че е досадно, особено когато виждаш само отрицателен резултат
и се чудех дали ако съм бременна мога да разбера  по симптомите или може и да нямам такива??
Виж целия пост
# 4
При всеки е индивидуално.Едни имат други нямат симптоми...
PeaceА чакаш ли си датата на цикъла и тогава да правиш тестове,нали знаеш че по рано няма смисъл .Успех и дано скоро се похвалиш.
Виж целия пост
# 5
Ами аз съм чувала за много случаи,при които не е имало никакви симптоми.Поне до датата на М и момичетата са си мислели,че ще има дойде newsm78Тези случаи ме крепят всеки месец Mr. Green
Виж целия пост
# 6
имам една приятелка която разбра че е бременна след като си направи тест след 2 седмици закъснение и нямаше никакви симптоми до края на 2 месец.
Виж целия пост
# 7
Липсата на симптоми понякога също е симптом на бременност,когато очакваш и се надяваш.
Виж целия пост
# 8
Аз нямах грам симптом. Направих си теста ей така за спорта...то взеха, че двете черти ме удариха по челото.
Освен тупкащото сърце под моето сърце и снимките от видеозона други признаци на бременност нямах. Във трети месец повръщах по веднъж на ден /вечер преди да си легна Mr. Green/ и като премина това до края нищо...Корема ми пролича в осмия месец...ахаха и да не разберат комшиите, че нося бебе  Mr. Green Нито имах кафява линия на корема..нито проблеми с косата, ноктите и кожата.
Виж целия пост
# 9
Липсата на симптоми понякога също е симптом на бременност,когато очакваш и се надяваш.
  Peace
Виж целия пост
# 10
Мерси за отговорите момичета, сега май се чуствам малко по-спокойна или не-незнам точно, но поне разбрах, че за да съм сигурна трябва тест и не може да се разчита на симптомите
Хера имала си супер готина бременност, пожелавам такава на всички Simple Smile)
Виж целия пост
# 11
Хера, ти си щастлива жена Peace
Виж целия пост
# 12
Аз нямах никакви симптоми.
Виж целия пост
# 13
Хера, ти си щастлива жена Peace
Щастлива съм да Simple Smile
Лежането почти през цялата бременност не го отчитам въобще...тези неща се забравят веднага след като зърнеш малкото същество Wink
Виж целия пост
# 14

Да права си  Хера,през каквото и да минем  си струва.А гушнем ли малкото човече , няма по щастливи от нас.
В началото и аз нямах симптоми  и затова бях адски учудена, като видях двете чертички.Но ела да видиш във втория месец -нямаше нещо ,което да не изпитах .В онези моменти си мислех, че просто няма да издържа.Но в 5 месец се почувствах малко по-добре и си казах , че мога още няколко пъти да го изживея  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия