Часът на Милен Цветков-''5 пари не давам в действие''

  • 819
  • 6
Обичам ''живите'' предавания.Там всичко се случва наистина.Режисьорите нямат възможност да''режат''Та днес гледам Часът на Милен Цветков...Хора от Видин,от най-западналия град в България, споделят ежедневните си тревоги,Милен с една неадекватна,ехидна,тъпа усмивка седи и ги слуша.Няма съпричастност,разбиране,нищо...Гледа тъпо и аха аха да проговори...Ако не ти харесва това, което хората говорят,  защо правиш ''живо'' предаване.Стой си в студиото,кани си хора''обработени'',които ще кажат каквото ти харесва,вземи си хонорара и аре бегай...Но такова подигравателно отношение, просто е недостойно...
Виж целия пост
# 1
Този никога не съм го харесвала.
Винаги си мисли,че е над хората и техните проблеми.
Противен ми е и като мъж-бррррррррррр. Sick
Виж целия пост
# 2
преди време, когато водеше "Здравей, България" го харесвах...вече не, досаден е. тея физиономии журналистически и те трябва отвреме-навреме да се сменят, едни и същи мутри цял живот ли ще дават по тв?
а и сега ще го изтипосат да води Биг Брадър вместо Кънчев...
а оная повлекана Гала таман я махнаха от екран с онова бабешко предаване "Имаш поща"и сега айде на новото предаване ...
аз вече се отплеснах Mr. Green
Виж целия пост
# 3
На моменти го харесвам, на моменти не. Той ми е от типа  - сеирджии. За това и може би Биг Брадър ще му пасне.
Виж целия пост
# 4
И аз ги гледах тези хора от Видин. Наистина ми направи впечатление, че Милен не беше съпричастен. А горките хорица просто си казваха болката - за неизплатените заплати, за безработицата в града им. Скоро имаше предаване и от Петрич, но там народът се изпокри и никой не излезе пред микрофона, а тези от Видин изразиха болката на цяла една България.
Виж целия пост
# 5
На моменти го харесвам, на моменти не. Той ми е от типа  - сеирджии. За това и може би Биг Брадър ще му пасне.
Peace
Виж целия пост
# 6
Отдавна съм спряла да го гледам,рядко противен елемент,нямам нерви да троша с него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия