Дали ще хвана овулацията..

  • 898
  • 6
Здравейте бъдещи мами, имам нужда от вашето мнение. 6 месеца след спонтанен аборт съм заредена с оптимизъм и очакване. Много се наплаших от случилото ми се и реших, че трябва да си направя някои изследвания и ако има нещо да се излекувам и да почваме с бебеправенето.  Wink От микробиологията излезе анаеробна инфекция, лекувах с фасижин и глобули флажил От глобулите ми се развиха гъбички и сега ще ги лекувам с Микомакс. Мислите ли, че мога да хвана следващата овулация - 28-ми септември или направо да си се настройвам вече за след месец  Tired
Виж целия пост
# 1
До 28-ми септември има три седмици. Аз си мисля, че това време е напълно достатъчно да си излекуваш гъбичките. Аз също лекувам гъбички в момента - моя курс е 12 дни.
Желая ти успех!
Виж целия пост
# 2
НЯМА ДА Е ЛОШО ДА СИ ПУСНЕШ ОЩЕ ЕДНА МИКРОБИОЛОГИЯ ПРЕДИ ТОВА ЗАЩОТО МОЯ СЛУЧАЙ Е СХОДЕН НО СЕ ОКАЗА ЧЕ СЛЕД ПОЧТИ ЕДНОМЕСЕЧНО ЛЕЧЕНИЕ НА АНАЕРОБИТЕ И СЛЕД ТОВА ГЪБИТЕ ПАК СИ ИМАМ БАКТЕРИАЛНА ВАГИНОЗА
Виж целия пост
# 3
Ами след лечението се прави контрола за да се види дали са изчистени гъбичките.
Виж целия пост
# 4
аз мисля, че можеш да я хванеш, но според мен е рисковано, най-добре първо си направи повторно изследване за гъбите - те се мн упорито животно  Laughing
освен това тези антибиотици дето си ги пила преди това са доста тежички и обременяващи организма, в смисъл че трудно се изчистваш от тях и правят други поразии-гъбите 100% са ти от тях
Виж целия пост
# 5
Рисковано е след гъбички.Излекувай се и тогава  Peace
Виж целия пост
# 6
Излекувай се и тогава подновете опитите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия