стол за хранене Stokke

  • 1 644
  • 5
здравейте! видях че е имало такава тема но вече доста отдавна няма мнение по въпроса
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=258623.0
та мен ме интересува дали да взема такъв стол и само трип трап ли има на щоке. извинете ме за невежеството но като гледах сайта им нещо явно не можах и да се ориентирам ли или наистина само това предлагат. преди 3-4 години бях на гости в братовчедка ми в германия. нейната дъщеря ползваше стол който много ми хареса. но тъй като не бях на вълна бебета не обърнах внимание. само скоро питах марката и ми каза че продължава да го ползва а вече е на 5 години малката. та ако някой също ползва може ли да прати снимка че по сайт така едно време бях харесала и количката и като реших да я поръчам в магазина категорично ми казаха че ще е голяма грешка. май много се разписах.
всъщност искам да е дървен но не от тези дето стават на масичка и столче в последствие. ако някой се сети за друг дървен модел освен този трип трап ще се радвам да видя.
благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 1
Наистина само стола Tripp Trapp предлагат Stokke. В гугъл има доста снимки и картинки - http://images.google.bg/images?gbv=2&ndsp=18&hl=bg&q … start=18&sa=N
И аз съм си го харесала това столче, но бебето ни е твърде малко все още.
Много странно защо са ти казали, че количката ще е голяма грешка.
Виж целия пост
# 2
Ние сме с ето този


Същия принцип като на Stokke, просто отдолу стъпват по различен начин. Когато го купувахме нямаше Stokke още тук, но този го видяхме в Хиполенд и бях много доволна понеже не исках от онези пластмасовите с масички.
Детето още си го ползва, и сигурно ще си го ползва още дълго време, това им е хубавото на тези столчета.
Виж целия пост
# 3
вече 99 % че ще е щоке  Peace
а откъде ще мога да си го поръчам - все пак живеем в русе, а не софия
Виж целия пост
# 4
Или яко търсене в онлайн магазини и ибей за доставка на нормална цена или можеш да питаш дали ще ти пратят от магазините в България където ги има (във Варна и София със сигурност има). Ако се интересуваш от координати мога да ти пратя.
Виж целия пост
# 5
чудесно ще е ако пратиш  Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия