Близнаци родени 25 г.с.

  • 10 675
  • 46
Здравейте момичета. Искам да попитам дали някой е преживял чудото с бебе родено 25 г.с. Моята приятелка роди днес близначките си 25 г.с. - 680 г. и 730 г. Нищо друго не ни остава освен да се молим за чудо, но ако някой има такава история нека я сподели. Много ми е притеснено за нея, за бебенцата, за таткото. Моля се да стане чудо!
Виж целия пост
# 1
Моята принцеса лежа в болницата с момченце родено в 24 седмица-шестотин и няколко грама(не помня точно Embarassed). Още поддържаме връзка с тях.Отдавна вече са си у дома Hug . А и съм чувала,че близнаците се развиват по-бързо newsm78?
Стискаме палци на цялото семейство и скоро ги чакаме във форума Hug Praynig Praynig Praynig
P.S.А в коя болница са?
Виж целия пост
# 2

В Токуда.
Виж целия пост
# 3
там имат доста добър екип,дано им помогнат. Praynig
 Аз загубих моите близначета в 20-та г.с. и не пожелавам на никого тази мъка. Cry
 Моля се за двете бебчета  и пожелавам много сили на родителите им.
Виж целия пост
# 4
 Praynig Praynig Praynig , моля се за малките душички.Имат реален шанс да пораснат големи живи и здрави дечица.
Виж целия пост
# 5
 PraynigДано, дечицата се оправят. Дано!Имали новини?
Виж целия пост
# 6
Даноимат сили да се преборят с всичко.
Виж целия пост
# 7
Моята племенница се роди в 22 г.с. - 740 гр и спадна до 620 гр. сега вече е 1650 гр и във вторник вече ще си е вкъщи  Hug
Ще се преборят малките душички - вярвайте в тях!
Виж целия пост
# 8
Пате,
моля се за дечицата  Hug
Виж целия пост
# 9
Много са добри в Токуда! Не знам дали до сега са се сблъсквали с толкова малки бебенца, но лично аз имам вяра в техните възможности  Praynig Стискам палци за мъничетата... момиченцата са много по-борбени и имат хъс за живот! Кураж за родителите   Praynig
Виж целия пост
# 10
 newsm17 newsm17 newsm17
Много сила за малките душички, а за майчето  Wink една голяма прегръдка  Hug
Виж целия пост
# 11
Моля се за малките душички  Praynig Дано да намерят сили да се преборят и да направят мама най-щастливата на този свят!
Виж целия пост
# 12
Много сила и кураж за малките душички и тяхната майчица,моля се за тях Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 13
 Praynig Дано всичко с бебенцата бъде наред.
Четох за доста такива случаи, при които нещата се развивзт позитивно.
Вярвам и се надявам и при твоята приятелка всичко да е ОК.
Виж целия пост
# 14
Моля се всичко да е наред!
Veri4 много ти се радвам Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия