Уолкър на Chicco или Fisher price?

  • 6 422
  • 13
Не знам кой от двата да купя затова ви моля за съвет.Не ги държат налични,а само по заявка ги поръчват и нямам възможност да ги видя.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3376
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_105&products_id=1943
Виж целия пост
# 1
Ние взехме на Чико. Много съм доволна  Peace

Мисля, че няма значение коя ще имберете. И двете са хубави  Peace
Виж целия пост
# 2
И ние сме с Чикото. Доволна съм. Peace
Виж целия пост
# 3
И аз много се колебах м-у тези двете и още една на Биеме в Кикиморско царство. Сигурно си я гледала. Накрая реших Фишър Прайс и съм доволна. Притеснявах се, че на Чикото може да си оплита крачетата в задните колелца, а изглеждат доста издадени назад, а пък после във Фишъра ще може да си слага и дърпа съкровищата, които намира. В крайна сметка, както казват мамите по-горе, която и да вземеш, сигурно ще останеш доволна.  Peace
Виж целия пост
# 4
Ние имаме на Фишър прайс и двете деца много се забавляват с него.Той се води 2 в 1 задните крачета се прибират и става на колича на която се сяда ис е бута с крачета.
Виж целия пост
# 5
А ти от кой град си? Ако не си от София, но имаш път насам може да ги видиш в Джъмбо. Там са на половин цена от тази в кикиморско царство.  
Уолкърът на Чико има музика, когато детето се придвижва. Аз май клоня повече към него.
Виж целия пост
# 6
И двата са много хубави. Който и да избереш ще останеш доволна.
Аз лично предпочитам Фишер-а. Wink
Виж целия пост
# 7
От Плевен съм и няма магазин в който да ги държат налични.Иначе уолкъра на Фишер прайс струва 70 лева тук.За съжаление нямам път до София .
Благодаря ви за отговорите   Hug
Ще взема на Фишер прайс.
Виж целия пост
# 8
имаме на Чико, за сега се ползва основно за игра, но се надявам да ни свърши и работа за прохождането, взехме го от Продавалника погледни в него мисля, че имаше  Peace
Виж целия пост
# 9
Подариха ни на Чико. Доволни сме. Даже го давах на няколко приятелки за децата им, в помощ при прохождането.
Виж целия пост
# 10
Имаме лъвче 2 в 1 на Фишър имаме и на чико и давата са много хубави и забавни за децата Peace
Виж целия пост
# 11
Имаме този на Chicco. Освен че е полезен и удобен за прохождане, е много хубав. Peace
Дъщеря ми много си го обича и все още й е интересно да играе с него.
Виж целия пост
# 12
Имаме този на Chicco. Освен че е полезен и удобен за прохождане, е много хубав. Peace
Дъщеря ми много си го обича и все още й е интересно да играе с него.
Peace
Виж целия пост
# 13
Имаме този на Chicco. Освен че е полезен и удобен за прохождане, е много хубав. Peace
Дъщеря ми много си го обича и все още й е интересно да играе с него.
Peace Освен, че съм много доволна дъщеря ми е на 2г. и 2м. и продължава да си играе с уокъра на Chicco, МНОГО Е ХУБАВ! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия