"Синьо лято" - вижте какви са сега

  • 18 149
  • 43
 Случайно ги намерих и трябваше да споделя, че ми е вълнуващо. Вижте ги малките сладури какви са сега. Crazy


25 тата годишнина на филма http://www.youtube.com/watch?v=MxoYwhBBMmM&feature=related - тук ги има всичките във 2рата част на клипчето

И тук http://www.youtube.com/watch?v=rvIXoSe9MqE&feature=related

Вижте тук Панчо и Хави - имали са дует, който се оказал неуспешен http://www.youtube.com/watch?v=dGPbOumqFEk&feature=related

Беа е хубава и сега /доколкото разбрах от 1то клипче, работи като мед. сестра/, а Деси е много пълна, Пираня си е същия в муцката, Кике бил биолог и се занимавал с фотография, за Тито казват, че си живее все още там на същото място, където е сниман филма /Nerja/, а също и че е взет да участва съвсем случайно в сериала /тук обаче пропускам обяснението защо, ако има някой, който разбира испански, и разбере - нещо, свързано с баща му май/, Панчо е имал проблеми с наркотици и се е лекувал дълго време по клиники.
Виж целия пост
# 1
Танца на Хави и Панчо от дуета им е голям майтап LaughingИначе това е любимия ми сериал от моето детство.
Виж целия пост
# 2
 МIA, благодаря ти! Hug
 Почувствах се невероятно, след като си припомних " Синьо лято".
 Толкова спомени от детството изплуваха в съзнанието ми...
 
Виж целия пост
# 3
МIA, благодаря ти! Hug
 Почувствах се невероятно, след като си припомних " Синьо лято".
 Толкова спомени от детството изплуваха в съзнанието ми...
 
Жен-шен  просто ме изпревари, а мелодията на филма мога да я засвиря по всяко време
Виж целия пост
# 4
 ...а бяхме луди ,млади и зелени...
за нас морето беше до колене...
smile3518
Виж целия пост
# 5
Беа и Деси са сестри в реалния живот и са ни съседки тук кадето живеем.Лошото е ,4е идват само лятото,за6тото тук е курортно град4е.Идват с родителите си,а ба6тата е доста лош.
Виж целия пост
# 6
Ох,любимия ми сериал от детството  Heart Eyes Всяко лято си го гледах и го чаках с нетърпение.
Някой може ли да ми даде линк да си го изтегля от някъде,но с превод. Ще си припомня младостта Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Djina, тук можеш да намериш последните серии http://torrent.DMCA-removal-from-Google/torrents.php?search=vera … ry=0&active=1
А за първите, и тук, в бг мама като пуснеш търсачката, ще ти излязат - мисля че в замунда ги има Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Танца на Хави и Панчо от дуета им е голям майтап LaughingИначе това е любимия ми сериал от моето детство.

 hahaha Много любим сериал,а като си помисля че бях влюбена в Хави  Sick сега като гледам,съм била в умопомрачение сигурно  Laughing
А как плаках като умря Ченкете,не е истина просто,щях да се задуша,въздух не можех да си поема  Laughing Бея пък никога не ми е харесвала (може и да съм ревнувала заради Хави,не знам  Joy )
Виж целия пост
# 9
Беа и Деси са сестри в реалния живот и са ни съседки тук кадето живеем.Лошото е ,4е идват само лятото,за6тото тук е курортно град4е.Идват с родителите си,а ба6тата е доста лош.

Хмм, е не са ли женени, та ходят с родителите си само?!Enamorada, кажи още нещоооо, не ни спестявай  Grinning А това, че са сестри, още като малка ми правеше впечатление от фамилиите им.
Виж целия пост
# 10
Не мога много да кажа,аз съм от скоро тук и за 2 ро лято ги заси4ам само,но половинката ми е тук 7 години ве4е и се познава стях ли4но и като идват си приказват дълго.Не съм го разпитвала за подробности и не знам дали са женени,но само с ба6та си и майка си съм ги виждала,и Беа води едно много сладко ку4енце.Какво о6те да ви кажа,аз не ги разпознах в на4алото,дори и по гизиономия не успях да отгатна,4е са те,много са променени.

http://foro.loquo.com/viewtopic.php?t=34106
От тук става ясно,4е Тито са го избрали по слу4айност да у4аства в сериала,за6тото с гласения за Тито актиор не се е полу4ило,и от филма са обядвали в ресторанта на бя6тата на Мигел и така са го видяли вътре и са предложили на ба6тата да му направят един малък кастинг.А Хави в момента върви с него един сериал по телевизията тук,и той е един от главните актиори.
Виж целия пост
# 11
Enamorada, мерси за превода, така и не разбрах какво всъщност е станало с Тито и взимането му във филма по случайност, добре че беше ти, тенкс Joy bouquet

Виж целия пост
# 12
Винаги ми е било интересно да видя любими мои герои след време как изглеждат!

Благодаря ви!  bouquet
Виж целия пост
# 13
страхотен сериал  Peace
Виж целия пост
# 14
Страхотна темичка. Навява ми толкова детски спомени.

Ето какво намерих от най- големият световен сайт за актьори:
 Беа и Деси са сестри в реалния живот, с една година разлика, като Беа е по- голямата. Макар да изглеждат малки, когато се е снимал филмът са били 18-19 годишни (родени 1962 и 1963 г.). Деси се е снимала във филми до 1994 г. Беа не е снимала повече..Странното е че и за двете пише че са медицински сестри сега.  newsm78   
Хави е актьор, играе в испанския сериал Комисарят. Женен е и има две деца. Той е бил на 16 когато се е снимал в Лятото (роден 1965 г.).
За Панчо не пише нищо, род. 1963 г. има някакви ТВ шоута в които е участвал епизодично през годините, но не е снимал филми.
Кике е роден 1966 г., нищо повече няма.
Пираня е роден 1970 г., магистър по телекомуникации от у-тът в Мадрид, прави изследвания за използването на engineering  Embarassed за медицински нужди. Професор от 2005 г. ( я, го виж този Пираня   bouquet) Снимал се е във филми до 1985 г.
Тито е роден 1973 г., снимал е само още един филм, участвал е в няколко шоута по ТВ, друго няма.
Ченкете е известен испански актьор, починал 2000 г. на 79- годишна възраст, награждаван 6 пъти, снимал се е до смъртта си.
Хулия е родена 1953 г. продължава да снима филми.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия