Спеешноо!!!

  • 3 160
  • 12
Здравейте преди седмица се прибрахме от чужбина,където бяхме 1 месец,оказа се незнам как,че в къщи са се извъдили дървеници,сега спешно търся фирма за борба с тях, моля ви ако някой знае някоя фирма,която работи ефикасно, нека ми даде координатите,тъй като не искам да си давам парите на празно.Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
Не мога да ти препоръчам фирма, само да ти кажа, че това "спеешноо!!!", не е чак на живот и смърт. Може би ако напишеш с две думи в заглавието, какво точно те интересува, някой  който може да ти помогне ще прочете заглавието и ще влезе специално в темата ти, за да те посъветва.
Виж целия пост
# 2
При нас пръскаха с какво ли не,нищо не помогна.
Много хапят вероятно затова авторката вика така,наистина са напаст.
Потърси в гугъл фирми и се обаждай веднага,че много бързо се размножават.
Изпери всички дрехи,матраците на вън(крият се в шевовете на матрака),но на нас не
ни помогна де.Успех в борбата с тия гадинки. Peace
Виж целия пост
# 3
Изхвърляй всичко! Тези гадини нямат изтребване!
Виж целия пост
# 4
Може ли да попитам, как разбра,че имаш дървеници  newsm78
Защото, детето беше ухапано на 3 места на ръката, от нещо странно, не комар. Цялата се поду, и беше така 3 дена. Много си мислех за дървеници, нищо не намерих?!
Виж целия пост
# 5
Изхвърляй всичко! Тези гадини нямат изтребване!
Няма едни наши познати,викаха фирми кво ли не и накрая смениха цялата кухня,а тя е много скъпа от истинско дърво,направо жената беше болна,много гадно наистина Cry
Виж целия пост
# 6
Може ли да попитам, как разбра,че имаш дървеници  newsm78
Защото, детето беше ухапано на 3 места на ръката, от нещо странно, не комар. Цялата се поду, и беше така 3 дена. Много си мислех за дървеници, нищо не намерих?!
Дървениците стоят и разяждат дървото те се крият там и в един момент то от вътре е празно и се срутва,но не съм чувала да хапят хора Shocked
Виж целия пост
# 7
Хапят гадините, при нас имаше преди 2 - 3 месеца, голяма напаст са, като идва човека да пръска ме накара и спалното бельо да оставя и него също го пръска и ми каза 2-3 дни да не го пера. Дори и да се изперяло те пак оцелявали, което беше шокиращо - как на 90градуса оцеляват. Да чукна на дърво от тогава не съм ги срещала из къщи. Мога да проверя за телефона на човека и да го дам на който се интересува.
Забравих да кажа, че съм от София.

Виж целия пост
# 8
Добре де, а с какво пръскат, та да е толкова безвредно за хора.
Как да си оставя детето да спи в бельо, което е пръскано с отрова  newsm78
Какво каза човека, вредно...безвредно?
Виж целия пост
# 9
Тук в Англия,дървениците са голяма напаст.
При нас идваше Петс контрол,пръска с някаква отрова навсякъде,след това
слга някаква димка,запушваме вратата от долу и не се влиза 2 часа.
Перем всичко,в чаршафите се крият по ръбовете,хапат като полудели,и
много сърби newsm78
Адски бързо се размножават,ние се изнесохме от тази къща,като изпрах абсолютно всичко.
Направо съчувствам на момичето.
снимки
Виж целия пост
# 10
Грешно си ме разбрала, не спиш на напръсканото бельо, просто го отделяш и не го переш няколко дни. Ние дървениците ги срещахме основно по- спалнята и той там пръска по-сериозно, въпроса беше, че си имахме и хлебарки и напръска целия апартамент, но съседите ми почнаха ремонти и техните гадини се пренесоха на нашия балкон - 2 месеца не влизаха вътре, но вече действието на препарата отмина явно и се засичаме тук таме, но дървеници не съм виждала.
След като се напръска е хубаво поне 1 - 2 часа да сте навън.
Виж целия пост
# 11
Може ли да попитам, как разбра,че имаш дървеници  newsm78
Защото, детето беше ухапано на 3 места на ръката, от нещо странно, не комар. Цялата се поду, и беше така 3 дена. Много си мислех за дървеници, нищо не намерих?!
Дървениците стоят и разяждат дървото те се крият там и в един момент то от вътре е празно и се срутва,но не съм чувала да хапят хора Shocked
това са дървояди
ето няколко сериозни фирми
http://www.agroinsect.com/content/category/5/5/26/lang,bg/
http://garantpest.com/index.php?option=com_content&task=blog … d=3&Itemid=10
Виж целия пост
# 12
vasipan , ясно  Peace
За сега се надявам да нямаме дървеници. Виж, за дървояд съм сигурна, че имаме, защото е наял, прясно изцикленото и лакирано дюшеме, гадината мръсна. Ама той надали хапе, по скоро ни руши имота  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия