Близначки родиха едновременно

  • 1 994
  • 10
Две сестри-близначки от Свищов родиха в един и същи ден първородните си деца.

21-годишните Диляна и Ралица се сдобиха с дъщери на 7-ми септември, като разликата между двете раждания е само час и 10 минути.

Само през първата седмица на месец септември на бял свят в града са се появили 7 деца, от които 4 момичета и 3 момчета.

Сред малките дами са и дъщерите на двете сестри-близначки от Свищов - Диляна и Ралица.

Всеизвестно е, че между близнаците съществува много силна връзка. Диляна е по-голямата от близначките. Първа се ражда и нейната дъщеря – Кристияна, която тежи 3.100 кг.

След час и 10 минути изплаква и малката Габриела с тегло 3.200 – също първо дете на Ралица.





http://www.dnes.bg/article.php?id=57013#comments_new

 Късмет на двете майки-близначки  newsm10 и  много ми се иска да ги видя по някоя ТВ  заедно с бебенцата им.



Виж целия пост
# 1
Гледах ги по новините,наистина много интересно и мило ми стана.Да са живи и здрави и заедно да си отгледат дечицата! Peace
Виж целия пост
# 2
Много интересно! Но и при нас се случи подобно нещо. Неведнъж съм казвала, че бащата на децата ми и брат му са еднояйчни близнаци. Етърва ми забременя 1 месец преди мен. Когато и аз разбрах, че съм бременна, лекарят ни каза, че това му се случва за 3-ти път - близнаци да "правят" деца  едновременно.
Но се получи така, че мойте близнаци се появиха 4 дни преди братовчетка си Laughing
Виж целия пост
# 3
леле.... направо се изумих   Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Браво! А за нормално раждане ли става въпрос или за планирано?
Виж целия пост
# 5
Супер новина - да са им живи и здрави дечицата!

А видяхте ли коментарите под статията? Направо нямам думи Sick
Виж целия пост
# 6
Аз познавам две близначки, които родиха първите си дъщери в един и същи ден. Двете са абсолютно идентични. Но не знам дали не го бяха планирали всъщност. Вторите им деца са на различна възраст.
Виж целия пост
# 7
Браво да са им  живи и здрави това е невероятно явно близнаците наистина имат много силна връзка по между си
Виж целия пост
# 8
Много яко,да са им живи и здрави!
Виж целия пост
# 9
аз пък познавам две сестри, които забременели в един и същи ден  Mr. Green родили през 2 дни и двете момчета. сега снахите им забременели заедно и родили през 2 дни  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Когато гледах по телевизията направо се изумих. БРАВО  bouquet Peace baby_neutral
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия