Посъветвайте ме относно бръчки след сън

  • 2 258
  • 11
На 29 години съм, и от 1-2 месеца имам следния проблем. Сутрин като се събуждам - съм "украсена" с една отвратително грозна и доста голяма бръчка. Започва от външния край на окото и продължава надолу 2-3 см по бузата. Засега е само от лявата страна. Понякога минава до обяд, понякога стои до вечерта. На другия ден - пак.
Има ли лек за това нещо? Явно, вече от години неподдържане Embarassed - се е загубила еластичността на кожата. Дали посещение на козметик, някакъв крем, може би, някакви маски - ще помогне?
Ако някой е имал същия проблем - нека сподели.
Сега съм в майчинство, обаче октомври тръгвам пак на работа - и не ми се мисли, как ще се появявам в такъв вид. Ужас.
Нали ще помогнете със съвет, вие сте добрички  bouquet, знам аз.
P.S. Аз съм "форумско момиче", обаче от моя ник не ми се пускаше такава тема Embarassed.
Виж целия пост
# 1
Какъв тип ти е кожата? Пушиш ли?
Ако е само позавехнала кожичката ти ще мине бързо.Отговори ми на тези въпроси и ще пиша някоя подходяща маска за да я освежиш.
Виж целия пост
# 2
Първото, което ми идва наум е да те питам как спиш? В смисъл - това би се получило,ако спиш по корем.
Ако е така - просто я забрави тази поз ЗАВИНАГИ!
Най-лесно се образуват бръчки (в последствие трайни) от това.
Виж целия пост
# 3
Как спиш???
Ако спиш по корем и бузата ти някак се е сплескала по възглавница е възможно да се случи...поне на мен така ми се е случвало...но се оправя след време...
Опитай да спиш на гръб....
Другото, освен пушенето може да е и липса на вода...опитай да пиеш повече вода...
Ако не е и това..отиди на лекар, а не на козметик...Аз отидох на козметик за една пъпка и се сдобих с още две, освен останалото зачервяване и неприятно осещане по лицето....

Виж целия пост
# 4
пробвай с някой крем за превантивна грижа,изглаждат финните мимически бръчки,предпазват от появата на нови и поддържат нивота на колагена Simple Smile има такива на Dior към серията Capture R60/82

На Chanel Beaute Initiale

На Givenchy Power Youth

И на Yves Saint Laurent имаше един само да се сетя кой беше  newsm78 . Но тези са много добри аз лично съм повече фенка на Диорския и Живаншито Simple Smile но то си е до кожа,организъм и тнт УСПЕХ Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Спи по гръб.
Виж целия пост
# 6
Благодаря, че ме приехте насериозно. Страхувах се да не ми се изсмеете.
TheNMaster, кожата ми, не мога да определя каква е. Но със сигурност е от мега чувствителните, за толкова години, така и не открих крем, който да и понася. Още след първото мазане, почва да ми пари, да ме сърби, да се зачервява. Беше ми суха. Сега сякаш се е нормализирала, но пък изкочи ново "20". Пуша, по 3-4 цигари, не всеки ден (само като не съм с мъжа ми).
Vi4ito, dalalala, Dona, разбира се, че се сплесква от възглавницата и от това че спя по корем и главата - на една страна. Тъпото е, че докато спя - не мога да се контролирам и да не се обръщам по корем. Иначе, много ясно, че като си спя по гръб - такова нещо не би ми се появявало Heart Eyes. Всеки път си заспивам по гръб, а се събуждам...както ви го бях описала Embarassed. Дайте ми тогава някакви техники за трениране на "необръщане" по време на сън ooooh! Crazy.
gerry_1912 , благодаря, ще потърся описанието на продуктите, които ми препоръчваш.
Виж целия пост
# 7
Благодаря, че ме приехте насериозно. Страхувах се да не ми се изсмеете.
TheNMaster, кожата ми, не мога да определя каква е. Но със сигурност е от мега чувствителните, за толкова години, така и не открих крем, който да и понася. Още след първото мазане, почва да ми пари, да ме сърби, да се зачервява. Беше ми суха. Сега сякаш се е нормализирала, но пък изкочи ново "20". Пуша, по 3-4 цигари, не всеки ден (само като не съм с мъжа ми).
[.
Пробвай да пиеш повече вода през деня(да не е дехидратирана)...Направи си кубчета лед с чай от лайка и се обтривай когато се сетиш(2-3 пъти на ден).Вечерта като си свалиш грима и се намажи със сок от краставица.Купи си кестенови трици и ексфолирай лицето с тях периодично.
Моге да я подхраниш също и с намачкани плодове(праскови,пъпеш например).
Мисля,че така ще я тонизираш и освежиш.

Вместо тоник,пробвай розова вода.Тя е за чувствителна кожа и омекотява без да изсушава...
Виж целия пост
# 8
Аз също спя по корем и го имах този проблем, но си вземах една възглавница - мемори(запазва формата на главата. има такива матраци). Незнам дали е от това или защото ползвам хубава козметика за през нощта, но нямам вече такива неща..или ако имам са съвсем леки и като се измия...сложа крем..пия кафе(задължително Grinning) съм ок.
П.П. Това с леда е много хубаво...пробвай го!...и задължително вода...
Виж целия пост
# 9
Да, определено, вода пия много малко, и това е допринесло. Добре, че ме подсетихте.
dalalala, а ти каква козметика ползваш за през нощта, ако не е тайна.
TheNMaster, това с леда и на мен ми допада. А къде се продават кестенови трици? В смисъл в аптека, в билкова аптека, в парфюмерия?
Виж целия пост
# 10
TheNMaster, това с леда и на мен ми допада. А къде се продават кестенови трици? В смисъл в аптека, в билкова аптека, в парфюмерия?
Аз си купувам от магазин за козметика или от аптека.Има,продават.Просто питай навсякъде където се сетиш.
Виж целия пост
# 11
Да, определено, вода пия много малко, и това е допринесло. Добре, че ме подсетихте.
dalalala, а ти каква козметика ползваш за през нощта, ако не е тайна.
TheNMaster, това с леда и на мен ми допада. А къде се продават кестенови трици? В смисъл в аптека, в билкова аптека, в парфюмерия?

Аз ползвам AVENE...Термалната вода...кремчетата...зависи от кожата ти.
Много съм доволна!
Те не са специализирани за през нощта, а можеш да ги ползваш сутрин и вечер...
Обикновенно през деня слагам 50-ти фактор на AVENE, а вечер без фактор...почиствам със сапуна на Клиник, пръскам термалната вода..изчаквам да попие и слагам крема..
Това е за моята смесена и чувствителна кожа...
28год. ще навърша декември... Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия