кризистна ли е 7-година?

  • 1 298
  • 13
Как мислите критична и кризистна ли е седмата година от връзката ви или не вярвате в това?И кое точно се брой за 7 година newsm78Шеста срещу седма или седем като се направят до осмата?Живо ме интересува. Grinning
Виж целия пост
# 1
когато се спунджат работите .... може седмата и шеста да ти дойде ....
Виж целия пост
# 2
когато се спунджат работите .... може седмата и шеста да ти дойде ....
Laughing
Виж целия пост
# 3
Има вече пускани теми за седмата година. Потърси и прочети.
Виж целия пост
# 4
Имаше такава тема.
Помня, че една потребителка беше обяснило нещо за циклите през седем години.
Беше много интересно, но за съжаление не го запомних. Embarassed

По темата - не сме имали криза през седмата година. За такава броя, от последния ден на шестата до първия ден на осмата.
Виж целия пост
# 5
Ние се оженихме точно на седмата година. Не, за нас се беше критична, дори напротив, май беше най-хубавата!  Peace
Виж целия пост
# 6
не седмата, а първите седем и първите седем класа в училище - твоите още ти личат с това кризисТна - явно и ефектът от кризата е дългогодишен:))))))))
Виж целия пост
# 7
Вярно ,че така се пише
не седмата, а първите седем и първите седем класа в училище - твоите още ти личат с това кризисна - явно и ефектът от кризата е дългогодишен:))))))))
.Целта не беше да се заяждаме.Извинявам се грешката ми, ти  сигурно не допускаш такива Laughing/да не се ровя в коментарите ти/
Виж целия пост
# 8
Как мислите критична и кризистна ли е седмата година от връзката ви или не вярвате в това?И кое точно се брой за 7 година newsm78Шеста срещу седма или седем като се направят до осмата?Живо ме интересува. Grinning
  Изобщо не вярвам в цикличности, още по-малко като стане дума за женско-мъжки отношения Simple Smile. Четох наскоро и за друга цикличност-през три години...Не, не вярвам. И, всъщност вярвам, т.е., знам, че кризисна може да се окаже и седмата минута, може и седмият ден, а може и седмият месец...По същия начин, по който може да се окаже кризисен и осмия ден, месец, година...все едно...Кризи да искаш! Постоянно ги преодоляваме с по-голям или по-малък успех...или пък не ги преодоляваме-нищо ново! Аз, досега, за връзка, без кризи, не съм чувала, не съм и виждала. Simple Smile.
Виж целия пост
# 9
Какво ли не е писано за седмицата като число! Моята криза беше на 10 та година.При всеки е различно,няма универсално правило.Бъди сигурна само в едно-рано или късно настъпват кризи в брака или връзката.Факт.
Виж целия пост
# 10
Най-хубаво хич да не бройш годините... карай докато може... после, ако искаш пак карай, но подозирам, че няма да ти е гот...  Whistling
Виж целия пост
# 11
Когато човекът е кофти са кризисни и първите 7 секунди с него. smile3521
Виж целия пост
# 12
zависи на кой колко бърzо му писва рутината  newsm78
Виж целия пост
# 13
Какво ли не е писано за седмицата като число! Моята криза беше на 10 та година.При всеки е различно,няма универсално правило.Бъди сигурна само в едно-рано или късно настъпват кризи в брака или връзката.Факт.

абсолютно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия