Дайте съвет...

  • 642
  • 5
Колебая се за една покупка, но не съм съвсем сигурна и затова искам да ви помоля за съвет... всякакво мнение е добре дошло!  Peace   bouquet

Наскоро в една тема в този раздел се заговори за МАК продуктите, там беше даден линк към български онлайн магазин и там намерих някакви четки Crown Brush. Естествено, реших да потърся повече за тази марка, защото единият комплект беше 300 лв. все пак и в крайна сметка намерих сайта им:
http://www.crownbrush.biz/default.aspx?pg=home

И цените ми се сториха УАУ  Shocked, след като сметнах обмитяване, евентуална доставка, пак бяха по-евтини, иначе английският им сайт хич не е евтин - цените са същите, но в лири, а това не е малка разлика.  Confused

Сега съм пред дилемата дали да си купя от тези четки, защото прочетох хубави неща за тях из нет-а, а и една интересна статия  Wink :
http://alltheprettyshimmers.com/2008/05/13/name-brand-vs-crown-brush-coincidence/

В крайна сметка да купувам ли, да не купувам ли, това е въпросът.  Laughing От една страна за първи път виждам този сайт, от друга пък не ми се дават пари за четки, които тук биха стрували към 20-30 лева сигурно, а на сайта производителят ги продава на цени на едро. Rolling Eyes 
Как мислите, дали е добра идея да се купи нещо от там или е по-добре да се откажа?  newsm78
Виж целия пост
# 1
За какво ти трябват тези четки - професионален гримьор ли си или просто себе си да мацотиш? Ако е второто, отказвай се направо.
Виж целия пост
# 2
Аз не разбрах четките, които струват 300 лева ли се чудиш дали да си купиш, или по-евтините?
Във всички случаи мисля, че няма никакъв смисъл да поръчваш четки по интернет - тук можеш да си намериш всякакви по магазините, за какво ти е. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
 Shocked вие сте луди.
Виж целия пост
# 4
Ако се занимаваш професионално с грим си заслужава.
Ако е ти да се гримираш, не мисля, че разхода е оправдан.
Аз съм си купувала четки от БГ, като цените варират в зависимост от марките и от четката. Последно си взех четка за пудра, голяма, която струваше 80лв, честно казано ползвала съм я 10-15пъти максимум. Така си стои. Същата работа е и с другите ми 3-4четки. В момента нямам това време да се гримирам по 30-40мин, каквото изисква един качествен и професионално направен грим.
Иначе четките изглеждат добре. )) Ако имаш излишни пари защо пък да не си ги купиш. )
Виж целия пост
# 5
Не, не става въпрос за това дали искам да си купя комплекта за 300 лв., честно казано никога не бих дала толкова пари за глупости.  Laughing

Това, за което се чудя е дали да поръчам от този сайт 4-5 четки, които съм си харесала или да ги търся от тук, това, което ме кара да се замислям за сайта е качеството и доста ниската цена за това качество.  Rolling Eyes  Ама верно малко много разправия ми се вижда за няколко четки, ще проуча и тук как е въпросът и тогава ще преценя дали разликата си заслужава...  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия