LCD Монитор за компютър

  • 1 034
  • 12
Нещо като продължение на старата заключена тема за мониторите за компютър. Това, което търся трябва да е до 400 - 500лв. ценово, по-голям LCD TFT И най - вече подходящ за продължително четене на текст.
Виж целия пост
# 1
За 329лв. онзи ден купих от Техномаркет Самсунг ТФТ ЛСД 20 инча... Не разбирам много, много смисъла на темата... отвори сайт на Техномаркет, Технополис, Техномикс.. каквото ТЕхно се сетиш чрез гугъл и там са си разделени артикулите.. дори цена можеш да зададеш.
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам да прочетете това http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1530727.  Peace
Виж целия пост
# 3
За 329лв. онзи ден купих от Техномаркет Самсунг ТФТ ЛСД 20 инча... Не разбирам много, много смисъла на темата... отвори сайт на Техномаркет, Технополис, Техномикс.. каквото ТЕхно се сетиш чрез гугъл и там са си разделени артикулите.. дори цена можеш да зададеш.
е.....доволна ли си от монитора? и аз не разбирам защо казваш, че си си купила нещо без да дадеш мнение дали си доволна, то хубаво си го купила  bouquet

Идеята е да обсъдим мониторите, но като гледам ще се прехвърля на другия форум
Виж целия пост
# 4
Съвета ми е да разпиташ и в другия форум... аз иначе съм доволна, не го казах, защото на нашия компютър се чете само форума и се играят игри... не съм чела продължително текст на него... по тази проста причина не споменах нищо. Успех
Виж целия пост
# 5
Момичета ще използвам темата да попитам - с какво почиствате монитора?
Виж целия пост
# 6
Какво ще рече подходящ за продължително четене на текст?
Аз на моя лаптоп колко книги съм изчела. 15 инча е.


Момичета ще използвам темата да попитам - с какво почиствате монитора?

С препарат за стъкло. Пръскам върху кърпа и забърсвам. После със суха кърпа.
Виж целия пост
# 7
Влажно памучно парче плат и после салфетка до пълно попиване на водата. Внимаваш да не се стичат вадички.
Не ползвам препарати.
Виж целия пост
# 8
Почиствам с мокри кърпи, не от специалните, каквито имам под ръка. Не съм специалист, не мога да се включа с друго по темата. Монитора е ACER, 15", но вече почти не го ползваме, преди на него продължително четях форума  Grinning.
Виж целия пост
# 9
Момичета ще използвам темата да попитам - с какво почиствате монитора?
със специални мокри кърпички.
Виж целия пост
# 10
Момичета ще използвам темата да попитам - с какво почиствате монитора?
със специални мокри кърпички.

И аз така!С препаратите трябва да се внимава!
Виж целия пост
# 11
Категорично не трябва да се почиства с препарата за стъкло, защото той съдържа алкохол и с течение на времето поврежда повърхността.
ИМа специални препарати и мокри кърпички за ЛСД монитори.

Иначе.. имам ЛСД монитор Самсунг 17" на под 2 год. и такава бракма не бях виждал. Копчетата му се повреждат за откатно време.
На работа имаме СРТ монитори Самсунг, горе-долу 50 % дадоха някакъв дефект в първите 6 месеца.
Колкото и учудващо да звучи, на работа купиха към 200 HannsG преди година, което е някакъв китайски образец, но към момента няма оплаквания от тях, даже тайничко завиждам на колежката за нейния такъв.
Виж целия пост
# 12
Момичета ще използвам темата да попитам - с какво почиствате монитора?
Със специална кърпичка само за ЛСД-тата я ползвам.Други препарати за такива повърхности не  ползвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия