Помощ!Имам ли албумин в кръвта?

  • 5 340
  • 6
Здравейте, мили мамчета,
Днес си взех изследванията,които направих и в тях пише, че имам Урина - белтък    ->
15 [+/-].Това нормално ли е или имам албумин в кръвта?Другата седмица съм на лекар и ми се плаче тъй като съм в невведение.Вярно, че краката ми отичат, но може да се дължи и на многото килограми, които съм. Преди да забременея бях 73-74 а сега трябва да съм ударила 90 кг. Не мисля за тях, все си казвам като родя ще отслабна. Моля ви пишете ми нормално ли е това или трябва да е отрицателно. Пише, че имам и Урина - седимент ->1-2левкоцита,плоски еп.кл. Това пак ли не е добре?Моля ви ако някой знае да ми пише.

Виж целия пост
# 1
До колкото знам албумин може да има в урината, но не и в кръвта! Белтък в урината може да се дължи и на замърсена проба освен на някакъв проблем. Аз бих повторила изследването и бих се консултирала с лекар по-скоро!
Виж целия пост
# 2
Нормалното ниво е 35-55g/l.
Много мами са имали албумин в урината.
Когато се установи навреме нивото му може да се овладее.
Има хомеопатични лекарства за това.
Аз също съм на мнение да си повториш изследването.
Виж целия пост
# 3
Проблемът с албумина е, че в комбинация с високо кръвно и отичане на крака и ръце без отоците да спадат е признак на прееклампсия. А това състояние е опасно за бебето.
Виж целия пост
# 4
Албумин има в урината ,повтори изследванията и ако са пак същите отивай бързо на лекар,това положение е опасно за бебето,успех Peace
Виж целия пост
# 5
В кръвта си със сигурност имаш албумин (така и трябва!).
В урината на бременна жена не трябва да се открива албумин. Както са писали по-нагоре, в комбинация с отоци и високо кръвно налягане е знак за прееклампсия.
Но пък в края на бременността, поради натиск на плода върху бъбреците, често се повишава тяхната пропускливост и е възможно да се откриват следи от белтък, без това да е опасно за бебо и майката.
Потърси лекарско мнение!!!!
Виж целия пост
# 6
Направи си още едни изследвания в друга лаборатория и задължително обсъди резултатите с лекар.
Успех  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия