кръщене - спешно ми трябва църква

  • 1 356
  • 8
препоръчайте ми, моля, хуабава църквичка в София, различна от тези по центъра, в която да проведат кръщенето там, където си трябва, а не в някаква стаичка метър на два , приличаща на килер, с оправданието, че ако е в главната зала на църквата, би могло да има по време на кръщенето и панихиди, опела и всякакви подобни.
Виж целия пост
# 1
Защо не искаш в центъра?
Мисля, че Св. Неделя е много красива църква.
Виж целия пост
# 2
Боянската Peace
Виж целия пост
# 3
Съвсем скоро дори аз бях кръстница в св. Седмочисленици, която е на графа, само че не знам дали и нея слагаш в списъка с тези от центъра. Поне на мен църквата ми хареса, а това къде да е кръщенето не знам дали не можеш да го уговориш с персонала там...
Виж целия пост
# 4
Черквата на Семинарията.
Виж целия пост
# 5
Горещо препоръчвам църквата на Семинарията - http://www.sofia-seminaria.org/index.php?menu0=1&choise=1&irsec=0
Не е на улицата, има страхотен двор, много е спокойно, свещениците са добри.
Също препоръчвам Свети Андрей Първозвани - намира се на ул. Опълченска -  http://www.svandrei-sofia.info/index.htm. Препоръчвам я заради невероятния отец Иван, който ще направи от това толкова важно тайнство страхотно духовно преживяване.
Виж целия пост
# 6
Избери си църква, която значи нещо за теб и с която имаш духовна връзка.
Виж целия пост
# 7
вуйчо ми се кръсти в Св. Георги - вярно, че стаичката беше малка, но пък беше разкошна и уютна. иначе съм се натъквала на кръщенета с Св. Неделя - направо там в големия салон - където си се влиза. може би не ти предлагат големите зали, защото трябва да се плати или и аз не знам. за Св. Седмочисленици също съм чувала, че е много хубаво.
Виж целия пост
# 8
здравей ние кръщавахме моя син миналата година в драгалевският манастир ,много е хубаво там пък и аз докато бях бременна ходих там и си го избрах.Само кажете ,че искате да сте сами да няма още една кращенка по същото време.Е успех,но според мен ти трябва да си я избереш сама аз също като теб неисках тези църкви в центъра.Е несъжалявам за своя избор.Успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия