секс след 2 аборта

  • 912
  • 7
минаха точно 14 дни от абразиото, като си възобновихме сексуалните контакти.беше в 3 месец. имам 2 аборта досега по мед. показания. сгреших ли като чаках толкова малко време?
между 2 аборта има 6 месеца. може ли да се получат усложнения и какви ? споделете какви проблеми сте имали като сте чакали малко време след аборт , за да правите секс.

Виж целия пост
# 1
Ако се чувстваш добре, няма причина да не възобновиш контактите. Peace
Виж целия пост
# 2
Някъде четох че било нормално да имаме полов контакт чак след първата редовна менструация,ама кой да ти чака толкова време след като не правехме секс изобщо по време на 12 седмици в които бях бременна...  EmbarassedВсе пак изчаках 3 седмици след кюретажа и чак тогава,ако нямаш зацапвания и се чувстваш добре защо не.
Виж целия пост
# 3
На мен ми каzаха 7 дни да не правя секс. И моят аборт беШе в 13 г.с.
Виж целия пост
# 4
Ние изчакахме две седмици. И моят аборт беше втори подред, в 10 седмица. Не мисля, че има нещо страшно, важно е да се чувстваш добре и достатъчно комфортно и спокойно.  Peace
Виж целия пост
# 5
Изчакай поне 2 седмици. Peace
Виж целия пост
# 6
Аз си изчаках да мине първата редовна менструация и тогава. Въпреки,че нещо не ми беше комфортно и не докарахме нещата до край.Надявам се следващият опит да е по-сполучлив.А ти ако се чувстваш добре, мисля че няма проблемсамо се пазете,най-добре с презерватив.
Виж целия пост
# 7
Имам 2 аборта, все в 10 г. с. И двата пъти лекарите ми казваха да чакам по 6 седмици възобновяването на сексуалните контакти. Не съм чакала по толкова. Мисля, че по 20-тина дни чаках.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия