Лепка по главичката. Как се маха?

  • 15 079
  • 30
Здравейте, дъщеря ми е на два месеца и от около месец на сам забелязах, че има лепка. Първо по веждите, а сега виждам и по главичката. Косата й е доста голяма /така се роди/ и може би не съм забелязала до сега. Как се маха това, чувала съм че се маже с олио и се разресва, но с нашата коса, не знам как да го направя, още повече, че фонтанелата не е затворена! Има ли някакъв бебешки продукт на пазара, който да ми помогне да махна лепката?
Виж целия пост
# 1
има крем за крусти,но не знам как се нанася
Виж целия пост
# 2
Има на Мустела такъв крем за премахване на крусти.Купува се от аптеката и се намазва вечер и на сутринта се измива.
Другият вариант е да се намажат  вечер 30-40 минути преди баня с бебешко олио или зехтин и после се разресва внимателно с гребен.
Виж целия пост
# 3
Ние сме също с много гъста коса, появиха ни се крусти преди 2-3 месеца. Мазах с бебешко олио и разресвах преди баня, повечето опадаха, но пак останаха някакви. Казаха ми, че ще си опадат сами. Ама засега си стоят...
Виж целия пост
# 4
Мажех  главичката на синът ми с зехтин вечер след баня и сутрин го изкъпвах отново и разресвах с бебешка четка.
Виж целия пост
# 5
Мажех го е бебешко олио или студенопресован захтин, до сутринта попива и не стой мазно.
Виж целия пост
# 6
с бебешко олио или кремче на Мустела.
Виж целия пост
# 7
Крустите при Рали много трудно се махнаха. Мажех със зехтин или бебешко олио, изчаквах малко и после разресвам с гребенче. Накрая като че ли наистина сами изчезнаха.
Виж целия пост
# 8
Нищо не съм ги правила. Лека-полека сами си опадаха.
Виж целия пост
# 9
Нищо не съм ги правила. Лека-полека сами си опадаха.
и аз така Grinning
Виж целия пост
# 10
Или с крем
или ги мажеш с бебешко олио, постоява 30-тина мин, разресваш лееко и нежно с бебшко гребенче и къпеш...след няколко намазвания изчезват....
Виж целия пост
# 11
С бебешко олио Peace
Виж целия пост
# 12
И аз мазах главичката на сина ми с бебешко олио преди баня,а докато го къпех много внимателно изтривах с хавлийка.Повечето крусти ги махах докато спеше.Съвсеееем внимателно ги отлепях с пръст.Ако се внимава,няма опасност да се нарани кожата на главата.
Виж целия пост
# 13
Когато косата расте се появяват и се махат сами! С нищо, никога не съм я мазах! Къпя я с козметика на Себамед веднъж седмично по косата, ако има значение!  Peace
Виж целия пост
# 14
Кремчето на Мустела  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия