кърмене и дюкан

  • 2 582
  • 5
здравейте! от месеци искам да  започна диетата на дюкан но едно ме спира - че още кърмя - два пъти на ден. незнам дали ще окаже влияние върху това но все пак искам да попитам вие как мислите? и все пак бебо е на 8 1/2 месеца и трябва да имам достатъчно за да си хапва добре.   bouquet
Виж целия пост
# 1
можеш да започнеш с трета фаза тя е за кърмачки  Peace ти май не си прочела много за режима
Виж целия пост
# 2
ох да си призная почти нищо. мислех в събота да си взема книгата на дюкан да почета събота и неделя и от понеделник да започвам ама реших все пак да видя какви мнения има с кърменето.
обаче явно тази нощ ще се чете. ама пък 123 теми са старщно много нещо
Виж целия пост
# 3
е не ти трябва да изчиташ всичките теми  Wink
тук има всичко  Peace
успех   bouquet
Виж целия пост
# 4
то това е като първата страница на темата. прочетох аз обаче все пак много искам да започна от началото че това задържане на килограмите хич не ми се нрави. и все пак повлияе на кърмата така ли да го разбирам - ако почна от първа фаза има предвид



олееее ей това прочетох ей сега
При отслабването се отделят токсини, които отиват право в кърмата и бебето ги получава, независимо дали е захранено или е само на кърма. Ами имате време да отслабвате, пощадете мъничките невинни душички!
от сайта на дюканки и определено се отказвам да започвам. нека спра да кърмя и тогава

ама това със задържането още не ми допада - че да не стане така и да не мога да ги махна после че съм ги задържала дълго време. много започнах да философствам - благодаря ви
Виж целия пост
# 5
сприраш сладко,газирано и тестено и започваш да отслабваш   Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия