Килими от естествени материали- юка, сезал, бамбук

  • 4 507
  • 6
Моля нека някой ако има такива да сподели впечатленията си и откъде си е купил.
Виж целия пост
# 1
сезал и вид изкувствено влакно - сори, иначе гледах бамбукови килими в практикер, но нямам защото не ме кефи - твърдо стои поне за мен и не би ми пасвало на интериора
Виж целия пост
# 2
Обмислям да сложа в кухнята под кухненската маса, масата и столовете ми са дървени и според мен ще си паснат. А и ще се чисти по-лесно. newsm78
Има килими от естествен сезал, а също и от кокос.
Виж целия пост
# 3
Възраждам темата, но ме вълнува - има ли откъде да се купи такова нещо и скъпо ли е?
Аз за спалнята искам такова, а за хола - вълнен килим. Хайде, вълнените ги има, но все пак - препоръки откъде е най-добре да се вземе?
Виж целия пост
# 4
Възраждам темата, но ме вълнува - има ли откъде да се купи такова нещо и скъпо ли е?
Аз за спалнята искам такова, а за хола - вълнен килим. Хайде, вълнените ги има, но все пак - препоръки откъде е най-добре да се вземе?
За хола си купих бамбуков от Практикер на промоция. Много му се радвам. Не съм стигнала до чистене, но ми се струва, че ще е лесно Simple Smile
Вълнени гледах в Бриколаж и ми се сториха скъпи като цяло. 120/160  - 175 лв. А и няма ли да е проблем поддръжката?
Виж целия пост
# 5
Аз имам бамбуков,но е от малките.

Чисти се изключително лесно,отгоре с влажен парцал/може и малко препарат/ и това е.По краищата се цапа малко повече,но и там действам с парцала.Не съм го прала досега,така че незнам как ще е.
Виж целия пост
# 6
Добре ме подсетихте за Практикер, ще проверя там какво има тези дни.
А за поддръжката на вълнените килими - не мисля, че ще ме затрудни. Ще го пера, не вярвам да се степа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия