Странно течение

  • 2 609
  • 9
Здравейте момичета,много съм уплашена и моля само за съвет знам,че вашият съвет ще бъде да се обърна към специалист,но все пак моля за вашето мнение Praynig
Малко предистория(писала съм в друга тема за това,но пак ще напомня)След кюртаж(поради премахване на полип в ендометриума,при които получавах кървене извън менструалния цикъл)и взимане на антибиотик,получих гъбички които лекувах с :Полижинакс,Ломексин,Дактакорт и последно Бетадин(последната свещичка сложих преди около 5 дни може и  повече незнам) и 4-5 външни промивки със сода.До скоро имаше съмнение за ингвинална херни или инсерционит,но 2-ма лекари казаха,че нищо ми няма и да си живея живота.
На 09.09.20008г. беше последният ми сексуален контакт при който забелязах,че съм адски суха имах леки болки по време на акта,вчера от следобяд съм с болки в ингвиналните гънки по-силни в ляво.А преди няколко часа забелязах кафеникаво зацапване по белъото по цвят прилича на свещичката Бетадин.Възможно ли е да се е задържала в ендометриума и поради половият акт да се изхвърля сега,въпреки,че Бетадина по кръвен път попада в кръвоносните съдове и много малка част от него изтича,не е като Полижинакса.Въпреки,че миналият месец цикълът ми започна 3 дни по-рано и в началото беше по-тъмен на цвят,което отдадох на Бетадина.Възможно ли е и сега това да е зацапване от Бетадина.А сега се сещам за това,че 1-2 дни след като ми е свършил цикъла ми се  е случвало при сексуалне контакт пак да прокървя.А цикълът го очаквам на 15.09.08г. и почти винаги ми е точен.Започнах да пия и ФК от 08.09.2008г. ако това има някакво значение newsm78
Много съм объркана какво ли може да е Cry
Виж целия пост
# 1
мила, не ми се вярва да е от Бетадина, аз също съм го ползвала няколко пъти и зацапване от йода в него съм получавала само на следващия ден max и след това нищо, но наистина е най-добре да се консултираш с специалист
Междудругото тоя доктор дето ти е казал "че всичко е наред и да си живееш живота" случайно да не се казва Д. Георгиев???
Виж целия пост
# 2
мила, не ми се вярва да е от Бетадина, аз също съм го ползвала няколко пъти и зацапване от йода в него съм получавала само на следващия ден max и след това нищо, но наистина е най-добре да се консултираш с специалист
Междудругото тоя доктор дето ти е казал "че всичко е наред и да си живееш живота" случайно да не се казва Д. Георгиев???
Не Джеджев се казва
А дали пък половият акт може да е стимулирал изтичане на бетадина(ако въобще е останал вътре) или поради сухотата и скоро очакваният цикъл да е стимулирало извърлянето на част от яйцеклетката Whistling Писна ми от проблеми  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Само спокойно-при жените проблеми от този тип с лопата да ги ринеш /понякога направо искам да съм мъж/ Mr. Green
Колкото до Бетадина, все пак аз не съм специалист, но при мен обикновено е "изтичал" доста бързо, дори още през ноща, а такъв вид зацапвания могат да се дължат на много неща, вкл и на хормонални проблеми, но може да се окаже, че не е и нищо сериозно
не се впрягай толкова 
Виж целия пост
# 4
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 5
мила, не ми се вярва да е от Бетадина, аз също съм го ползвала няколко пъти и зацапване от йода в него съм получавала само на следващия ден max и след това нищо, но наистина е най-добре да се консултираш с специалист

защо да не е от Бетадин-а ?
напълно е възможно от вагиналните таблетки да се изсуши влагалището,да има зацапване и болки по време на полов акт!
нежелани лекарствени реакцииbowuu
по принцип йодът се прилага като антисептик и кръвоспиращо средство! Naughty
не се притеснявай от тези твои неразположения ,при мен също се е получавало!дори побърках лекарката от въпроси,но...няма място за притеснение.
след 2-3дни ще се възстанови влагалищната флора ! Grinning
Виж целия пост
# 6
dar4e1 мила това не се случи по врема на половия акт,а 2 дни след това,а днес съм с по-обилно тъмнокафяво зацапване SadДано да си права все пак и да е от Бетадина Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
maliby,аз дори не съм си и помислила,че се е случило по време на ....кекса Mr. Green
при мен се случи 1-2дни след поставянето на последната глобула Rolling Eyes а секс избягвах близо седмица!

А цикълът го очаквам на 15.09.08г. и почти винаги ми е точен.

сега видях датата!
винаги ми е идвал цикъла след такова лечение няколко дни по-рано/2-5дни/ Peace
спокойно,не се притеснявай!  remybussi
Виж целия пост
# 8
докато ти преглеждах темата отново се сетих, че има един начин да разбереш дали е от Бетадена - ако течението ти има миразма на йод, значи е от него, аз мн се притеснявах, когато си го слагах, защото тоя йод ми цапаше вс на около и миришеше ужасно.. на йод
Виж целия пост
# 9
докато ти преглеждах темата отново се сетих, че има един начин да разбереш дали е от Бетадена - ако течението ти има миразма на йод, значи е от него, аз мн се притеснявах, когато си го слагах, защото тоя йод ми цапаше вс на около и миришеше ужасно.. на йод
zara87 страхотна си миличка благодаря за добрите съвети  bouquetИ аз се сетих за това-съвсем леко миришеше на йод,но лесно се изпра белъото,а мисля,че ако беше йод май щях да се затрудня в изпирането,може пък да греша знам ли newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия