Имам нужда от помощ

  • 838
  • 4
Откриха на мама миома на матката. Родителите ми нищо не искат да ми кажат затова питам вас. Страшно съм притеснена.Моля жи кажете ми повече за образуванието и дали е опасно за живота. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
преди 14 години оперираха майка ми от миома голяма колкото пет месечен зародиш,
тогава никой не е споменавал, че има някаква опасност за живота й,
мисля, че трябва да се успокоиш и да се опиташ да поговориш с родителите си,
те ще ти дадът най ясен отговор
Виж целия пост
# 2
Майка ми има от няколко години. Малка е, не се налага задължително операция, поне за момента. Не е опасно за живота, не се притеснявай. Доколкот знам, ако се наложи операция, след това спира цикълът и се пият хормонални лекарства.
Виж целия пост
# 3
Ако не е прекалено голяма, не расте и не прави проблеми (болки, кръвоизливи, да пречи на др. органи и т.н.), не се пипа, ходиш на профилактични да я мерят и това е всичко.
Аз съм с 3 бр., едната беше 7 см, когато ми я откриха, забременях и родих без проблеми, после намаля до 5 см.
Майка ми също е с 3 бр.
Бабите ми и те имат.
Не са имали проблеми Peace

Ето да почетеш малко:
Миома на матката
Миома
Миома
Миома - опасна ли е?
Миома на матката
Имате миома на матката?

... Доколкот знам, ако се наложи операция, след това спира цикълът и се пият хормонални лекарства.

Това е само, ако се наложи освен махане на миомата, махане и на матката + яйчниците. Ако се махне само миомата, нищо не се променя. Ако се оставят и яйчниците, също не се налага да се пият хормонални.
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай,вскичко ще е наред.Не е опасно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия