Евро пазар-Букурещ

  • 36 383
  • 27
Чух че в Букурещ имало голям Евро пазар- нещо като Димитровград  Някой ходил ли е там-мнения и отзиви
Виж целия пост
# 1
Базара е огромен,малко магазини продават на дербно обаче.Представи си Илиенци 6-7 пъти по голямо е.Стоката е по разнообразна но със сходно качество.Цените...от смешно ниски до нормални,скъпите магазини се броят на пръсти.лесно се намира и отваря в 5 сутринта,ние ходим с наш транспорт,може и да има нещо организирано за пазар там но то е предимно за търговци.Неделя не работи.
Виж целия пост
# 2
simon_el много ти благодаря
Виж целия пост
# 3
Къде се намира този пазар? Как да стигна до него?
Виж целия пост
# 4
И аз незнам как да ти го обясня  newsm78
Виж целия пост
# 5
В кой район се намира? На коя улица или булевард?
Виж целия пост
# 6
az sam hodila oba4e ni vodqt do mqstoto s mikrobus.kazva se dragonul ro6u ili ne6to takova
Виж целия пост
# 7
Базара е огромен,малко магазини продават на дербно обаче.Представи си Илиенци 6-7 пъти по голямо е.Стоката е по разнообразна но със сходно качество.Цените...от смешно ниски до нормални,скъпите магазини се броят на пръсти.лесно се намира и отваря в 5 сутринта,ние ходим с наш транспорт,може и да има нещо организирано за пазар там но то е предимно за търговци.Неделя не работи.


Може ли да попитам къде точно се намира пазара и с каква валута се пазарува и заслужава ли си да се ходи до там на пазар. Ако може на картата да го покажеш , мисля , че ще е полезно и за всички потребители.  Grinning

Виж целия пост
# 8
http://www.dragonulrosu.ro/index-en.htm
Виж целия пост
# 9
Някой ходил ли е на този пазар? Казаха ми че е много голям, но бил предимно на едро. Трудно се намирали търговци, които да продавам на дребно.... Моля ви някой, който е ходил да сподели малко по-изчерпателно  Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 10
от страната има ли екскурзии до там вече?
Виж целия пост
# 11
как са им цените ? Thinking
Виж целия пост
# 12
Някой ходил ли е тази година? Може ли да споделите как стоят нещата?
Виж целия пост
# 13
 Peace
Виж целия пост
# 14
 Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия