дайте съвет

  • 927
  • 11
Може би не е тук мястото за моя въпрос но никъде не можах да намеря инфо по въпроса. Дъщеря ми е на 5 м. и 3 дни мога ли да я слагам седнала/ старите баби казват ,че момиченцата не трябва да се слагат седнали до 6 месеца заради таза/. Тя непрекъснато се напъва да става и когато я задържа в седнало положение цъфти от щастие . И въпросче за крачетата? Трябва ли вече да започне да проженира на тях когато я държа, защото до сега не съм си позволявала да я оставям на крачета.
Виж целия пост
# 1
Смятам,че и за двете неща за които питаш е рано.
Виж целия пост
# 2
Изчакай да навърши шест месеца.Тогава я слагай седнала  а по късно да пружинира с крачета.
Виж целия пост
# 3
Аз започнах да слагам дъщеря ми седнала,полуседнала,подпряна с възглавници на 5 навършени месеца  Peace
Виж целия пост
# 4
 Peace И аз сложих детето да седне в 6 месец.
Виж целия пост
# 5
Смятам, че според поведението на детето можеш да прецениш.
Моите, които са колкото вас, се сложиха на 5 месеца.
Живи, здрави и щастлива са сега.
Виж целия пост
# 6
Дияна я сложих седнала (45гр в количката) на 7м. У дома я подпирах с възглавници.
Виж целия пост
# 7
Изчакай още е рано.
Виж целия пост
# 8
за мен също е рано. Казват, че при момиченцата кръстчетата били по-слаби и затова трябвало да се пазят повече
Виж целия пост
# 9
И аз мисля , че е рано все още  Peace
Виж целия пост
# 10
Найдобре е да изчакаш да направи поне пълни 6м и аз знам че е по добре за момиченцата но пък след като и доставя такова удоволствие и явно не и тежи мисля че не пречи да я оставяш по мъничко
Виж целия пост
# 11
Мисля,че няма проблем да седи по малко седнала и да пружинира с крачета,то при всяко дете е индивидуално.Сина ми също около 5месец започнах да го слагам и не е имало проблеми.Някой деца се развиват по-бързо,прохождат по-рано и т.н.,нормално е да е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия