Гневна съм!!!

  • 2 655
  • 17
Гневна съм Twisted Evil. Днес се прибирам след прекрасна разходка с Калин в Южен Парк, отварям си пощата, за да прибера поредната рекламна брошура и естествено някоя друга сметка...но това е безобразие...получавам сметка за ток 230 лева, като до сега месечните ни задължения към ЧЕЗ не са надвишавали 40 - 50 лева....в понеделник тръгвам да се разправям....а и каква е тази такса мрежа?
Виж целия пост
# 1
Гневна съм Twisted Evil. Днес се прибирам след прекрасна разходка с Калин в Южен Парк, отварям си пощата, за да прибера поредната рекламна брошура и естествено някоя друга сметка...но това е безобразие...получавам сметка за ток 230 лева, като до сега месечните ни задължения към ЧЕЗ не са надвишавали 40 - 50 лева....в понеделник тръгвам да се разправям....а и каква е тази такса мрежа?
това ви е от тримесечното изравняване Confused
Виж целия пост
# 2
Eeeeee, и тия се оляха....  Confused
Виж целия пост
# 3
Мдааа  Thinking
вече поне 5 човека ми се оплакаха ...
Моята е подобна на предишните  Rolling Eyes

Сподели развитието после  Peace

п.с.
Чут Чут , защо ли имам чувството,
че днес беше телевизионна звезда  Hug
Виж целия пост
# 4
Приятели ми се оплакаха онзи ден - получили съобщение, че "поради грешка" имат неплатена сметка от преди 5 месеца. До ден днешен иначе всичко им е платено, но тази по погрешка не са им я искали.
Отишли да платят сумата и девойчето от касата не им върнало рестото - имало било лихва за въпросните 5 месеца.
Каква лихва, попитали - ние нали сме си плащали всички сметки след тази, "пропуснатата", идвали сме лично на касата, не сме се укривали, не сте ни спирали ток. Защо не си я поискахте? Сега ще ни карате да си губим времето и с жалби с тези "лихви".

"Жалете се на когото си искате, това е положението".

Виж целия пост
# 5
Това ЧЕЗ според мен просто си прави гаргара с хората, и ми е мъчно като видя такива теми по форума.
Не е по темата, но искам да споделя опита си с любимото ни ЧЕЗ. След една проста сметка преди 3 (три) години, се оказа, че ми е по-евтино да се отоплявам на ток. Съответно си спрях топлата вода и парното, свалих всички радиатори и тръби, включително лирата в банята, и си купих климатик и бойлер. Да уточня - от нашият кръг на парното никой не ползваше топла вода или парно, за това отрязах тръбите. И сега, януари месец беше, ми идва сметка за парно - аз бях  Shocked newsm78 . Следваха дъъъълги разговори с някакъв техен служител, който отговаря за района ни. Аз бях упорита като магаре - няма да плащам, каква е тази сметка като нямам парно, и господинът ме заплаши да ми спрат топлата вода.  Laughing Ми нека опитат - от три години съм я спряла. И все още не съм платила  Blush
Виж целия пост
# 6
Не само те. И ЕОН се гаврят. В апартамент без ток имам сметка за юни 35лв, за юли 68лв и за август 75лв. Получих писмо ще ,че ще ми спрат тока.Ами да го спрат. То такъв няма в апартамента. Трябвало да го платя и след това да подам жалба да се провери електромера защо има натрупани сметки без да има пуснат ток. Как така ще плащам нещо ,което не съм ползвала? И кой ще ми върне след проверката парите?
Виж целия пост
# 7
Не само те. И ЕОН се гаврят. В апартамент без ток имам сметка за юни 35лв, за юли 68лв и за август 75лв. Получих писмо ще ,че ще ми спрат тока.Ами да го спрат. То такъв няма в апартамента. Трябвало да го платя и след това да подам жалба да се провери електромера защо има натрупани сметки без да има пуснат ток. Как така ще плащам нещо ,което не съм ползвала? И кой ще ми върне след проверката парите?
Не рискувай да ти спрат тока, виж новите цени за услуги:  http://www.evn-ep.bg/bg/dienstleistungen/tarife.asp
Виж целия пост
# 8
По-малко от 150 лева никога не сме плащали, а преди пет-шест месеца дойде чудната сметка от 650 лева за три месеца.
Виж целия пост
# 9
Aз пък не мога да разбера, как от минимум 130 лв. ток на месец , изведнъж ми идва сметка за 50 лв.  Чудя се къде е уловката... newsm78
Виж целия пост
# 10
Aз пък не мога да разбера, как от минимум 130 лв. ток на месец , изведнъж ми идва сметка за 50 лв.  Чудя се къде е уловката... newsm78
Според мен нищо не отчитат. Пишат си както им дойде. Този път нещо са позабравили, че ви е средно 130 лева сметката. И мен ме учудва как лятото и зимата имаме почти една и съща сметка, при положение, че консумацията ни на ток през зимата е определено доста по-висока.
Виж целия пост
# 11
Aз пък не мога да разбера, как от минимум 130 лв. ток на месец , изведнъж ми идва сметка за 50 лв.  Чудя се къде е уловката... newsm78
Според мен нищо не отчитат. Пишат си както им дойде. Този път нещо са позабравили, че ви е средно 1 погавря30 лева сметката. И мен ме учудва как лятото и зимата имаме почти една и съща сметка, при положение, че консумацията ни на ток през зимата е определено доста по-висока.
И аз така мисля.Те затова го направиха отчитането на 3 месеца,за да не може да им се хване края!
То не бяха EVN,EON,сега е ред на ЧЕЗ да се погаврят с нас!
А и фактурите,които пристигат така  са написани,че обикновенният човек не може да ги разчете и да разбере какво и колко
е изразходвал.Само крайната сума за плащане...
Виж целия пост
# 12
Аз пък не разбрах как така цяла България през януари плати двойни сметки за ток и никой журналист не направи разследване. Отразихо го в новините и толкова. Къде отидоха тези пари и как така целукупния български народ си плати двойно, не знам.
Виж целия пост
# 13
Не рискувай да ти спрат тока, виж новите цени за услуги:  http://www.evn-ep.bg/bg/dienstleistungen/tarife.asp
[/quote]

Това ми направи огромно впечатление:
Измерване качеството на електрическата енергия на ниво НН с продължителност седем денонощия 135,00     27,00      162,00

Значи ако искаш да си измериш качеството им, за да може да им търсиш сметка после за гръмналите ел.уреди, трябва да си платиш доста преди това.
Егати наглостта  #Cussing out
Вместо да си сложат такива уреди навсякъде да си следят качеството, те ще ни карат да си плащаме,за да го правят и то само за 7 дни  ooooh!
Виж целия пост
# 14
Аз съм в Испания в момента.Утре пътувам за България ,преди да дойда в Испания в началото на Август си спрях бушоните в апартамента , интересно ми е какво потребление ще ми сложат за 3 дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия