раничка на шийката на матката

  • 870
  • 5

здравейте,надявам се някой да знае нещо по този въпрос.аз сам бременна в 8 месец и преди да забременея ми казаха,че имам раничка на шийката на матката и докато не се изгори немога да забременея,само че така и не стигнах да я изгоря защото забременях.а сега се чудя дали не е проблем за бебето за раждането...аз съвсем бях забравила за тази раничка и сега вие ме подсетихте.ако някой знае нещо моля ви пишете ми.
Виж целия пост
# 1
Аз родих с раничка и после я имах,но вече уголемила се-няма проблем,но после трябва обезателно да те наблюдават и да я изгориш. Peace
Виж целия пост
# 2
s rani4ka sum o6te sled purvoto rajdane,sled tova mi kazaxa 4e trqbva da q izgorq.sled tova ,4e e po dobre sled kato priklyu4a s ragdaniqta.sled 7 god. re6ix da imam vtoro no napravix spontanen abort na 2-3 sedmici,sled tova puk mi kazaxa 4e nqma da moga da zabremeneq.....na sledva6tiq mesec ve4e bqx bremenna.te tezi lekari neznae6 na koi da vqrva6.ve4e si q nosq rani4kata celi 17 god.samo ponqkoga se razkurvqva pri po-buren sex.no ne propuskam citonamazkite.za sega vsi4ko e nared nadqvam se i za napred.
Виж целия пост
# 3
Все пак си в края на бременността,не си мисли глупости и не се притеснявай излишно сега.Но след като родиш,се заеми сериозно с проблема,аз на твое място бих я изгорила.Леко раждане Peace
Виж целия пост
# 4
Все пак си в края на бременността,не си мисли глупости и не се притеснявай излишно сега.Но след като родиш,се заеми сериозно с проблема,аз на твое място бих я изгорила.Леко раждане Peace
Peace
Виж целия пост
# 5
Много е важно, преди да отидеш за каквато и да е манипулация да си направиш цитонапазка.
Моят гинеколог (онколог) каза, че ако резултатите на цитонамазката са II PAP  или по ниски, тогава е по добре раничката да не се гори, а да се тушира.
Обясни го с факта, че след изгаряне на раничката е възможно да възникнат проблеми със следващото забременяване, износване и раждане на бебето.
Неговият съвет беше.."Когато се нараждаш, тогава ела"
Разбира се, приложението на този съвет става при изричната уговорка, че всяка година се прави поне по 1 път цитонамазка и резултатите са "приемливи".
В противен случай обгарянето е задължително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия